Milton Group, яку звинуватили в афері на мільйони доларів, продовжує працювати в Київському БЦ

Понад 200 співробітників пропонують європейським пенсіонерам "вигідне інвестування" в криптовалюту й акції.

Компанію Milton Group, яку в 2020 році звинуватили у фінансовій піраміді на більш ніж 70 млн доларів, продовжує працювати з Києва, маючи офіс в одному зі столичних бізнес-центрів.

Про це йдеться в статті РБК-Україна "Великий куш. Як шахраї з Milton Group продовжують обманювати людей, прикриваючись війною".

Як відомо, компанія Milton Group була створена в Ізраїлі в 2016 році. Через рік компанія переїхала до Києва, відкривши офіс в самому центрі столиці - в ТЦ Mandarin Plaza. "Офіційно" компанія займається фінансовими послугами та IT-бізнесом.

За фактом - понад 200 співробітників пропонують європейським пенсіонерам "вигідне інвестування" в криптовалюту й акції. Співробітники Milton Group обдурили тисячі людей з більш ніж 50 країн. Тільки за 2019 рік сукупно організація виманила шахрайським шляхом понад $70 млн.

За даними РБК-Україна, компанія як і раніше має штаб-квартиру в Києві. Більш того, аферисти навіть не стали міняти місце офісу, продовжуючи орендувати приміщення в Mandarin Plaza і Arena City. 

За словами журналістів, для подібних Milton Group організацій війна стала "зручним" фоном, адже фактично весь силовий блок задіяний у захисті територіальної цілісності країни, не маючи можливості повноцінно займатися розслідуванням і притягненням до відповідальності шахраїв.

Журналісти звернулися з інформаційним запитом до Національної поліції, Служби безпеки України та Бюро економічної безпеки з питанням, чи відкриті в Україні справи щодо Milton Group. На момент виходу публікації офіційних відповідей надано не було.

"Подібна безкарність дає можливість аферистам відкривати нові кол-центри в інших країнах. Зокрема, відомо про "представництва" Milton Group в Албанії, Грузії та Північній Македонії, але вже під іншим брендом. Також, за словами співробітників, у компанії з’явився офіс в Росії. У компанії як і раніше працюють сотні людей", - йдеться в статті.

Нагадаємо, ТОП-посади в компанії займають грузини. Деякі з них - колишні грузинські чиновники, які раніше звинувачувалися в незаконній діяльності.

Єдиний офіційний бенефіціар Milton Group-грузин Іраклі Дадівадзе. Другий великий бізнес Дадівадзе - онлайн-казино Lime Consulting. 

Реальним власником Milton Group журналісти називають ізраїльтянина грузинського походження Давида Тодуа. Його пов’язують з силами партії "Єдиний національний рух" Михайла Саакашвілі.

Новости
Интересно
Экспертно
Кива “нашел” более миллиарда долларов на зарубежных счетах Зеленского
Кива “нашел” более миллиарда долларов на зарубежных счетах Зеленского
МИД Германии объявил о заморозке «Северного потока-2»
МИД Германии объявил о заморозке «Северного потока-2»
Кулеба закликав Захід провести неупереджене розслідування “псевдообстрілів”
Кулеба закликав Захід провести неупереджене розслідування “псевдообстрілів”
Петушенко "в ощип": приведут ли многомиллиардные нарушения к отставке главы "Автодора"?
Петушенко "в ощип": приведут ли многомиллиардные нарушения к отставке главы "Автодора"?
Теги