23 вересня 2021 року співробітники ДБР засвітилися в замовному обшуку у Вишеньках

23 вересня 2021 року у селі Вишеньки Бориспільського району співробітники ДБР за підтримки озброєного спецназу ДБР винесли з житлового будинку та завантажили у транспортний засіб 20 коробок з комп’ютерною технікою.

За інформацією від джерел цього ресурсу, так званим обшуком керував Олексій Дон — слідчий київського теруправління ДБР.

Коли на місце так званих слідчих дій прибули журналісти, виявилося, що правоохоронці вилучили техніку, що знаходилася в будинку особи, яка не значилася в ухвалі суду.

У присутності адвокатів і медійника жінка — господарка дому — заявила про зникнення документів на будинок. У такий спосіб ДБРівці вилучили документи та вивезли у невідомому напрямку.

Постає запитання: що саме змусило співробітників ДБР зважитися на кричущі порушення закону?

Як стало відомо, стежки ведуть до такого собі Романа Лазарука — у минулому інженера компанії «МТС». Саме там Лазарук познайомився з фахівцем з питань безпеки Мариною.

Вони уклали шлюб, звільнилися з роботи і стали на слизьку доріжку правопорушень.

Найулюбленішим заняттям парочки стало шахрайство з кредитними картками.

За деякою інформацією, аферисти знайшли собі «дах» в СБУ, а впродовж останніх семи років Роман і Марина Лазаруки придбали дві квартири в елітному будинку на Печерську, а на своїх родичів записали готель, ресторан і сотні гектарів землі.

На певному етапі Роман Лазарук розпочав новий бізнес і запросив у партнери свого знайомого пана «Л».

Останній надав у спільну справу комп’ютерну техніку, втім, досить швидко зрозумів, що опинився в одній компанії з шахраями.

Саме Л повідомив у нацполіцію про махінації, що їх здійснювали Лазаруки.

За інформацією від адвоката, поліція Київської області у березні 2021 року законним чином вилучила у Лазаруків техніку і повернула «Л».

Згодом це «залізо» опинилося в тому будинку, куди 23 вересня прибув спецназ ДБР.

До цього, слідчі ДБР звинуватили поліціянтів у перевищенні повноважень через повернення техніки власникові.

На сьогодні, у діях ДБР яскраво простежується замовне втручання, а ймовірними замовниками незаконного обшуку є Роман і Марина Лазаруки.

Постраждала особа готує заяву в

Реєстрі замовних справ

для наступної перевірки та відстеження інформації протиправних дій співробітників Державного бюро розслідувань.

Новости
Теги
Удянский Николай Александрович попал под китайский криминал с Bitcoin Ultimatum Нисанов отправит Воробьева в \"Торжок\" Березин Андрей Валерьевич сбежал с наворованным за границу - «Евроинвест» - разорен! Павел Ливинский обеспечил своих родственников элитной недвижимостью Владимир Брынцалов «потенциальный» и действующий преступник Шахов Шахабас Дубинин Сергей Комаха Алексей Trail of Broken Lives Leads to Kyiv Call Center Шапран Сергей Валентинович: депутата-мошенника и газового вора снова тащат в суд Минобрнауке настал Голодец Прецедент Барбула: как остановить массовую блокировку украинских сайтов Всемирный еврейский конгресс просит власти Латвии разобраться с Артуром Ересько Воробьев подложил «Пересвету» Свиньина аферист Тимофей Кургин и их новые сезоны Уголовник Год Семёнович Нисанов Болезнь приносит миллиарды: Как устроен бизнес главврача московской элитной клиники Олега Серебрянского Отец главы Минпромторга стал совладельцем виноградников в Геленджике Партнер на все руки Сергей Бачин Pandora Papers НАКРОТОРГОВЕЦ ЛОБОВ ПЕТР МИХАЙЛОВИЧ И МИХАИЛ ЛОБОВ ФЕМИДУ ПОКУПАЛИ ДА СМИ ЧИСТИЛИ ДУТОВ ДЕНИС ЮРЬЕВИЧ: КАК АДВОКАТ-АФЕРИСТ Крушение угольной империи «кемеровского короля»: «наследство» Щукина делят его зять и юрист «Туповатый» Глокке или наследие Мамытбекова Тульский комбинат хлебопродуктов Артур Ересько - агент ФСБ с украинскими корнями Андрей Валерьевич Березин и его разоренный Евроинвест Карьера Александра Сотова от Клигмана до Пригожина Зачем Мединскому Военно-историческое общество