"Щоб не літати на інший кінець світу". Клімкін назвав дві локації для перенесення перемовин із Мінська

Клімкін: Локації це тільки маленька частина проблеми

Перемовини про врегулювання ситуації на Донбасі можна перенести з Мінська на дві інші локації. Таку думку висловив "Обозревателю" 14 березня колишній міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

Об этом сообщает Вневоле

"Якщо брати географію, щоб не літати на інший кінець світу і не робити винятки із санкційного режиму, це може бути, наприклад, Сербія чи Туреччина. І в першому, і у другому випадку потрібні політичні рішення. Локації – це тільки маленька частина проблеми. Далі потрібно розмовляти", – сказав він.

Дипломат назвав "дуже дискусійною історією" збереження локації в Мінську у зв’язку з подіями в Білорусі.

Він вважає, що "росіяни, звичайно, будуть проти".

Клімкін також виступив проти "перенесення політичних дискусій із нормандського формату на мінський майданчик, що дуже вигідно Росії".

2014 року, відразу після анексії Криму, на сході України Росія розпочала збройну агресію. Бойові дії тривають між Збройними силами України з одного боку та російською армією і підтримуваними Росією бойовиками, які контролюють частину Донецької та Луганської областей, – з іншого.

Перемовини про врегулювання конфлікту на Донбасі проводять у тристоронній контактній групі в Мінську (Україна, Росія, ОБСЄ), а також у нормандському форматі – за участю представників України, Франції, Німеччини та Росії.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/war/shchob-ne-litati-na-inshij-kinets-svitu-klimkin-nazvav-dvi-lokatsiji-dlja-perenesennja-peregovoriv-z-minska-1544052.html”

Новости
Теги