Винник: Чи приходять мені в голову думки зайнятися політикою? Приходять

Винник: Ти сидиш і думаєш: "Олеже, псячі ноги, а чому так? Ти маєш таке саме право"

Український співак Олег Винник розповів у інтерв’ю засновнику інтернет-видання "ГОРДОН" Дмитрові Гордону, що він іноді замислюється про політичну кар’єру.

Об этом сообщает ПОЛИТМИКС

"Чи приходять мені в голову думки зайнятися політикою? Приходять. Але вони почали приходити, коли вже Винник був помітним усім і з усіх боків [посипалися] пропозиції. 99% усіх відомих політиків [запрошували]. Але мені не подобається одна річ: коли тебе хочуть купити, насунути – не має значення", – сказав Винник.

Він зазначив, що після отриманих пропозицій почав розмірковувати, чи зможе він займатися політикою, не маючи відповідного досвіду.

"А чому ні? А чому хтось може робити те, що він хоче, і не вміє робити, а робить? Це ж смішно. Ти сидиш і думаєш: "Олеже, псячі ноги, а чому так? Ти маєш таке саме право". Але з іншого боку, для мене це раз і назавжди", – сказав артист.

Винник вважає неправильним, коли відомі люди йдуть у політику, а за деякий час повертаються до колишньої діяльності.

"Дав тобі Господь Бог можливість бути президентом – ну побув і пішов. Ну не вийшло! Ну боровся з корупцією – ну і що? Не поборов. Як? Президент – це той, який іде туди, звідки не повертаються в нормальне життя. Або ти віддаси своє життя і будеш тримати країну в руках гідних, будеш прикладом на весь світ, або померти. Але побути у кріслі, а потім знову... Не знаю", – зазначив артист.

Гордон запитав, чи готовий Винник піти в політику з таким принципом – померти або зробити.

"Якби я відчув, що це тільки від мене залежить, якби я таким був великим – звичайно", – сказав Винник.

Журналіст уточнив, чи не планує співак балотуватися у президенти на наступних виборах 2024 року.

"Ні. На сьогодні – ні. А 2024-го? Подивимося", – відповів він.

Інтерв’ю з Винником вийде сьогодні на YouTube-каналі "В гостях у Гордона". Трансляція розпочнеться о 18.00

Під час парламентської виборчої кампанії 2019 року Винник підтримував Аграрну партію.

Зараз пост президента України обіймає колишній актор, засновник студії "Квартал 95" Володимир Зеленський. Він переміг на виборах 2019 року. У другому турі за Зеленського проголосувало 73,22% виборців, за п’ятого президента Петра Порошенка – 24,45%.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/vinnik-chi-prihodjat-meni-v-golovu-dumki-zajnjatisja-politikoju-prihodjat-1540107.html”

Новости
Теги