Україна потрапила до топ-5 країн, які найбільше незадоволені діями уряду щодо боротьби з COVID-19Українці потрапили до топ-5 країн, які найбільше незадоволені діями свого уряду щодо боротьби з пандемією COVID-19.

Об этом сообщает АРМС ДАТА


Про це повідомив Фонд “Демократичні ініціативи”, який провів опитування спільно з Київським міжнародним інститутом соціології та Міжнародне опитування Геллап, – передає УНН.


“Більше половини населення країн світу погоджується або твердо погоджується з тим, що їхні уряди добре справляються з коронавірусом. Дві п’ятих усіх опитаних із цим не згодні або категорично не згодні. Інші вагаються у своїх судженнях”, – йдеться у результатах дослідження.
Повідомляється, що три попередні хвилі опитувань показали, що схвалення національних урядів у зв’язку з кризою COVID-19 залишалося незмінно високим протягом всього 2020 року. Проте в кінці року початковий приріст довіри до національного уряду поступово вичерпався, а тепер схвалення дій урядів у боротьбі з пандемією трохи послаблюється.


“Незадоволеність урядом особливо висока з точки зору управління корона-кризою в Україні (77%), Боснії і Герцеговині, США, Іспанії, Великій Британії – там понад дві третини респондентів повідомляють про незадоволення своїм урядом”, – зазначається у результатах дослідження.


Дослідження охоплює 47 країн світу і близько 45000 дорослих громадян, що становить близько 2/3 населення світу. Протягом усього 2020 року Міжнародна асоціація Геллап стежила за розвитком глобального ставлення населення до пандемії. Результати, представлені нижче, походять від четвертої хвилі глобального моніторингу.


В Україні дослідження проведено Фондом Демократичні ініціативи спільно з Київським міжнародним інститутом соціології. Опитування проведено на початку грудня 2020 року методом CATI на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Вибірка репрезентативна для дорослого населення (віком 18 років і старше) України. До вибірки не включаються території, які тимчасово не контролюються владою України – АР Крим, окремі райони Донецької та Луганської областей. В ході опитування проведено 1000 інтерв’ю. Статистична похибка вибірки (з ймовірністю 0,95 і з врахуванням дизайн-ефекту 1,1) не перевищує 3,5%.


Нагадаємо, в ході опитування 51% українців заявили, що вважають загрозу коронавірусу перебільшеною. Не поділяють таку думку 43% опитаних. У середньому у світі 42% людей вірять, що загроза COVID-19 перебільшена — переконаність у цьому збільшується з осені 2020-го року.


Джерело статті: “https://informator.press/ukraina-potrapyla-do-top-5-krain-iaki-naybilshe-nezadovoleni-diiamy-uriadu-shchodo-borotby-z-covid-19/”

Новости
Теги