Блогер: "Якщо Порошенко і буде на інавгурації Байдена, то лише в якості дружини чи чоловіка когось з конгресменів"

Picture

Про це пише в своєму блозі «Марнославство вашингтонського ярмарку» Юрій Радухін. За словами блогера, в зв’язку з пандемією та напруженою ситуацією інавгурація Байдена відбуватиметься не за класичним сценарієм. Не біля Білого Дому, а в залі всередині будівлі. Тож кількість місць буде вкрай обмежена, в тому числі і запрошених лідерів держав. Традиційного благодійного продажу квитків по 50 тис.доларів також не буде. Запрошення будуть роздані лише конгресменам і сенаторам, по два на кожного, щоб американські законодавці могли бути присутні на церемонії з дружиною, або чоловіком

Об этом сообщает Ру Криминал

Автор блогу стверджує, що почувши фразу Порошенка «Мій друг Байден надіслав мені запрошення на інавгурацію, а президента Зеленського на захід не запросили», йому як патріоту це здалося принизливим у відношенні не до Зеленського, а саме до України. І Петро Олексійович це чудово розуміє. Як пише Радухін, «Протягом життя та кар’єри Порошенко заробив чимало комплексів, які в народі характеризуються одним словом – жлобство. І звичка вихвалятися зв’язками з впливовими та авторитетними людьми це прояв як раз цих комплексів».

Але, на думку Юрія Радухіна, ці зв’язки не зовсім відповідають дійсності. Оскільки компромат та корупційні скандали перевели П’ятого президента в розряд токсичних персон, товариства яких лідери демократичних країн зазвичай уникають, особливо на публіці.

Має сумніви автор блогу і щодо гарних стосунків між Порошенко та Байденом. Ключову роль в цьому грають так звані «плівки Деркача», які були передані адвокату Дональда Трампа Джуліані і в подальшому використані проти Байдена. Записана розмова стосувалася справи компанії Burisma, де працював його Гантер Байден, син тодішнього віцепрезидента США Джо Байдена.

Юрій Радухін зауважує, що спецслужби Сполучених Штатів впевнені що Деркач міг отримати запис розмови по захищеній лінії зв’язку виключно з відома Порошенка, який намагався таким чином виторгувати лояльне ставлення Трампа до себе. Попри те, що Порошенко заперечував факт такої розмови, позитивного ставлення у Байдена це явно не викликало.

Тож, підбиває підсумок Радухін, Порошенко звичайно може потрапити на інавгурацію сплативши за запрошення декілька сотен тисяч доларів. Але це жодним чином не свідчить про приязне ставлення Байдена, скоріше про намагання Порошенка повернути собі імідж впливового на міжнародній арені політика. «Постійна брехня, лицемірство та цинізм сильно деформують психіку людини. Класичний приклад жертви власної брехні — це Путін. Порошенко від нього теж не дуже далеко пішов» — підсумовує блогер.


Джерело статті: “http://www.bagnet.org/news/politics/1301421/bloger-yakshcho-poroshenko-i-bude-na-inavguratsiyi-baydena-to-lishe-v-yakosti-druzhini-chi-cholovika-kogos-z-kongresmeniv”

Новости
Теги
Магомедов Магомедсалам Магомедалиевич За грехи Ананьевых ответит Олег Дерипаска \"Кошелек\" Сергея Собянина украл взлетную полосу Байтазиев Талгат Роман Лазарук Замовний обшук Замовлення ДБР ДБР у Вишеньках Вишеньки Биньямин Нетаниягу призвал артестовать Артура Ересько за кражу недвижимости еврейской общины Хидирян Мисак Оганесович должен ответить перед СНБО: заявление активистов Ливинский «окутал» Россети Афера с душком. Куда «летит» FAI c Максом Поляковым (Max Polyakov) из Noosphere Ventures «Технические» ошибки кущевской Фемиды: как прокурор и судья подчищали грехи перед апелляцией Выпутаться из «Россетей»: о чем глава ФСК попросил Дмитрия Медведева Под натиском Сечина рухнул второй \"Тауэр\" Максима Блажко Московский троллейбус под пятой Мурада Бениаминова Композитор Игорь Крутой и номиналы Рината Ахметова как и зачем строит БАМ Кто Бывший чиновник из мэрии Якутска Игорь Тресков «всплыл» в министерстве Московской области Туголуков Александр Окулов Валерий Анатолий Остапенко Бурков Александр Грейс Келли Рюмин и клан Муровых разграбили «Россети» Как Рюмин прикрылся именем Путина Спасительный вояж Сипягина в Госдуму \"Третье пришествие\" Алексея Гордеева