Підприємці Володимира на Волині вийшли на акцію протесту

Підприємці прикордонного Володимира Волинської області просять депутатів звернутись до вищого керівництва країни через розширене застосування касових апаратів. Вони разом з місцевим осередком «Стоп корупції» долучились до всеукраїнської акції протесту «Разом сила».

У Володимирі на Волині підприємці звернулись до керівництва країни через фіскалізацію
У Володимирі на Волині підприємці звернулись до керівництва країни через фіскалізацію Фото: Сайт Володимирської міськради

7-го лютого кілька десятків підприємців прийшли до міської ради Володимира через проблему розширеного застосування касових апаратів. Вони звернулись до міського голови та депутатського корпусу місцевої ради з проханням підтримати їхнє звернення до Президента, Прем’єра і Голови ВРУ. Звернення до вищого керівництва країни стосується удосконалення порядку ведення обліку і застосування РРО та зниження фіскального тиску на платників податків.

Об этом сообщает Люди

Про це розповів очільник Володимирського міськрайонного підрозділу ВГО «Стоп корупції» Сергій Радкевич.

Очільник регіонального осередку "Стоп корупції" передав зверненя підприємців заступнику мера Володимира
Очільник регіонального осередку "Стоп корупції" передав зверненя підприємців заступнику мера Володимира Фото: сайт Володимирської міськради

Підприємці кажуть, що загалом не проти запровадження касових апаратів, але хочуть, щоб законодавці врахували їхні пропозиції і ситуацію.

Зокрема, частина підприємців не може виконати у стислі терміни вимогу щодо фіскалізації через кризу. Адже ціни на енергоносії зростають, а купівельна спроможність населення падає.

Переважна більшість підприємців громади, що перебувають на спрощеній системі, зареєстрували касовий апарат – або звичайний, як гаджет, або електронний, який можна встановити на смартфон, планшет чи ноутбук, — зазначила голова місцевої спілки промисловців та підприємців Наталія Любімцева.

голова місцевої спілки промисловців та підприємців Наталія Любімцева
голова місцевої спілки промисловців та підприємців Наталія Любімцева розповіла про проблеми Володимир-Волинських підприємців Фото: офіційний сайт Володимирської міськради

Сергій Радкевич зачитав відповідне звернення і передав його першому заступнику міського голови Володимира Ярославу Матвійчуку.

Заступник мера підкреслив, що місцева влада Володимир-Волинської громади відстоює інтереси малого та середнього бізнесу та усіляко сприяє підприємцям у межах своєї компетенції.

«Підтвердженням цього є прийняття у минулому році найнижчих серед міст області ставок єдиного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Окрім цього, у період локдауну підприємці, які орендують комунальне майно, були звільнені від орендної плати», —

Заступник голови Володимир-Волинської громади
Заступник голови Володимир-Волинської громади запевнив, що керівництво міста підтримує підприємців Фото: офіційний сайт Володимирської міськради

Звернення до Президента України, голови ВРУ та Прем’єр-міністра України від підприємців Володимира депутати міської ради розглянуть на найближчій черговій сесії міської ради 23-го лютого.

Нагадаємо:
  • Як повідомляв «СтопКор», у Володимирі створили робочу групу з метою розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Володимирської громади. До робочої групи ввійшли представники виконавчих органів, бізнесових кіл, старости старостинських округів, представники громадських, релігійних і молодіжних організацій, політичних партій, фахівці з питань планування розвитку. Серед учасників робочої групи — керівник міськрайонного осередку ВГО «Стоп корупції» Сергій Радкевич.
  • 30 листопада ВГО «Стоп корупції» відкрила новий відокремлений підрозділ на кордоні з Польщею. Володимирський міськрайонний осередок охоплюватиме громади чотирьох населених пунктів району: Володимира, Нововолинська, Іваничів і Локачів.
  • Володимирський осередок антикорупційної організації очолив місцевий правозахисник, громадський діяч, підприємець і депутат міської ради сьомого скликання Сергій Радкевич.
  • Офіс «Стоп корупції» у Володимирі працює за адресою вул. Драгоманова, 18.
Читати також:
У Володимирі на Волині розробляють комплексний план розвитку ОТГ: антикорупціонер увійшов до робочої групи Між депутатом і активістом немає різниці: як у Володимир-Волинському не дають розкрадати бюджет «Стоп корупції» відкриває новий осередок онлайн (відео)
Поділитись
Автор: Наталія Полинкова

Источник: Инсайдер РУНовости
Интересно
Экспертно
Песков заявил о полной информированности Путина о ходе СВО
Песков заявил о полной информированности Путина о ходе СВО
Кива “нашел” более миллиарда долларов на зарубежных счетах Зеленского
Кива “нашел” более миллиарда долларов на зарубежных счетах Зеленского
МИД Германии объявил о заморозке «Северного потока-2»
МИД Германии объявил о заморозке «Северного потока-2»
Кулеба закликав Захід провести неупереджене розслідування “псевдообстрілів”
Кулеба закликав Захід провести неупереджене розслідування “псевдообстрілів”
Теги