Другий тур виборів пройде до 29 листопада. Грудень – виключенняДругий тур місцевих виборів в Україні повинен відбутися до 29 листопада. У виключній ситуації він може пройти в грудні.

Об этом сообщает Министерство правды


Про це в коментарі РБК-Україна повідомила голова громадянської мережі ОПОРА Ольга Айвазовська.


За її словами, у виборчої комісії є 12 днів, для того, щоб встановити результат місцевих виборів.
“12 днів від 25 жовтня – це строк, у який виборчі комісії встановити результат. Це 6 листопада. Як правило, у комісії є право ще на один день продовжити цей термін – до 7 листопада. Тому, вважаємо максимум три тижні. Це виходить остання дата 29 листопада”, – повідомила вона.


За її словами, другий тур повинні встановити на 15 або 22 листопада.


“Якщо говорити про грудні, то це виняткова може бути ситуація – судові оскарження ухвали суду про заборону укладення протоколу про підсумки у зв’язку з оскарженнями, але це дуже-дуже, на мій погляд, малоймовірно”, – зазначила Айвазовська.


У свою чергу генеральний директор Комітету виборців України Олексій Кошель в коментарі РБК-Україна повідомив, що проведення другого туру місцевих виборів буде залежати від того, як довго будуть рахувати голоси виборців.


“Там, де підуть судові позови – там все реально. А судові позови будуть обов’язково. Подивимося за результатами. Але я не виключаю, що можуть бути громади, де результати можуть бути на межі. Це – не відстрочка. Просто ЦВК зобов’язаний призначити другий тур виборів після встановлення результатів”, – зазначив він.


При цьому Кошель зазначив, що за окремими результатами місцевих виборів можуть бути проблеми.


Раніше ІНФОРМАТОР писав, що Україна заборонила в’їзд двом угорським високопоставленим особам через агітацію на Закарпатті.


Джерело статті: “https://informator.press/druhyy-tur-vyboriv-proyde-29-lystopada-hruden-vykliuchennia/”

Новости
Теги