Хто гуляв на весіллі у пасинка Медведчука: фото і відео з гостями

На початку жовтня відбулося весілля сина телеведучої Оксани Марченко від першого шлюбу і пасинка скандального політика, лідера ОТЗЖ Віктора Медведчука. На торжестві були помічені відомі персони.

Об этом сообщает Ру Криминал


Про це повідомляють "Схеми".


Весілля відзначали в елітному ресторані "Маячок" на березі Дніпра. На свято з’їхалися впливові бізнесмени і політики.


Зокрема там був Тарас Козак — народний депутат від ОТЗЖ, один з найближчих соратників Віктора Медведчука. На нього зареєстрована медійна імперія кума Путіна: він скупив три українські телеканали.На весілля запросили і брати Суркіси, сусідів Віктора Медведчука. Їх маєтки розташовані поруч в Пущі-Водиці на північ від Києва. Григорій Суркіс — давній соратник Віктора Медведчука, ще з часів СДПУ (о).На торжестві помітили і чоловіка, схожого на народного депутата України з фракції "Слуга народу" Андрія Холодова. Але стоп-кадр вийшов нечітким. Однак те, що Андрій Холодов таки був присутній на весіллі, за кілька годин підтвердили гості, виклавши свої Instagram-stories.Також серед гостей засвітився Сергій Коровченко, який займав посаду начальника Головного управління юстиції Міністерства юстиції України в Криму під час анексії півострова Росією. Його прізвище фігурує в так званих «плівках Глазьєва» — телефонних розмовах радника президента Росії по захопленню Криму.Також там помітили Владиславу Молчанову, яка свого часу була співзасновником будівельної та інвестиційної компанії «Столиця-Груп». А в 2019 році стала керівницею київського штабу і довіреною особою Юлії Тимошенко на президентських виборах 2019 року.


Як повідомляв "Апостроф", раніше невістка української телеведучої Оксани Марченко, модель на ім’я Катерина показала, як виглядає без макіяжу.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/politics/2020-10-22/kto-gulyal-na-svadbe-u-pasyinka-medvedchuka-foto-i-video-s-gostyami/212659”

Новости
Теги