Президент Болгарії пішов на карантин. Він спілкувався із хворим на COVID-19 військовим посадовцем

Радев перервав офіційний візит в Естонію

Президент Болгарії Румен Радев завершив офіційну поїздку до Естонії і пішов на карантин після контакту із хворим на COVID-19 військовим посадовцем. Про це повідомляє Radio Free Europe / Radio Liberty 20 жовтня з посиланням на міністра охорони здоров’я Болгарії Костадина Ангелова.

Об этом сообщает Политика 2.0

Радев прибув до Естонії на інвестиційний форум. Учора, 20 жовтня, він повернувся в Болгарію. Ангелов сказав, що Радева помістять на карантин відповідно до санітарних правил країни.

Президентка Естонії Керсті Кальюлайд зазначила у Facebook, що Радев через це пропустив саміт держав "Ініціативи трьох морів" (до цієї ініціативи увійшли Польща, Хорватія, Литва, Латвія, Естонія, Чехія, Словаччина, Словенія, Угорщина, Румунія, Болгарія та Австрія).


https://www.facebook.com/KerstiKaljulaid/posts/2753571224915659

"Після надходження інформації [про те, що Радев контактував із хворим] Естонія вжила всіх необхідних заходів, болгарська делегація була на ізоляції в готелі", – написала глава Естонії.

Після прибуття в аеропорт Софії Радев спростував інформацію про те, що його і його делегацію помістили на карантин в готель Таллінна.

"Ні мене, ні будь-кого з моєї делегації, ні журналістів із мого супроводу не помістили на карантин в Естонії. Я у відмінній формі", – сказав Радев.

"Німецька хвиля" повідомила, що глава Болгарії кількома днями раніше спілкувався з високопоставленим представником болгарських військово-повітряних сил, у якого згодом виявили COVID-19.

Востаннє тест на коронавірусну інфекцію Радев робив 19 жовтня, і він був негативним.

Карантин Радева спонукав Ангелова оголосити із 22 жовтня обов’язкове носіння захисних масок у відкритих місцях.

Після консультацій з інфекціоністами він заявив, що "це найпростіший захід". Міністр висловив сподівання, що внаслідок цього заходу кількість хворих знизиться на третину.

За даними американського Університету Джонса Гопкінса, станом на 21 жовтня, за весь час пандемії коронавірусну інфекцію COVID-19 підтвердили майже у 40,8 млн осіб у всьому світі. Із них одужало вже 27,9 млн, а померло понад 1,12 млн пацієнтів.

У Болгарії коронавірусом заразилося 31,8 тис. осіб. Одужало від COVID-19 понад 17 тис., а померла 1 тис. людей.

Спалах коронавірусної інфекції виник наприкінці 2019 року в Китаї. 11 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила поширення коронавірусу пандемією.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/prezident-bolgariji-pishov-na-karantin-vin-spilkuvavsja-z-hvorim-covid-19-vijskovim-chinovnikom-1523872.html”

Новости
Теги