США розширять санкції проти Північного потоку 2

США розширять санкції проти Північного потоку 2

Утім, санкції не зачеплять тих, хто займається ремонтом, або обслуговуванням проєкту

Об этом сообщает PRO Компромат

Держдепартамент США об’явив про розширення санкційних списків проти будівництва ‘Північного потоку 2’. Про це повідомляється на сайті Держдепу.

У відомстві зазначили, що відповідно до розділу 7503 Закону про захист енергетичної безпеки у Європі (PEESA), подаватимуть до Конгресу США списки суден, які прокладають труби для ‘Північного потоку-2’ або ‘Турецького потоку’ на глибині 100 футів і більше.

Також збиратимуть інформацію про іноземних суб’єктів, які свідомо продавали, здавали в оренду або надавали судна для будівництва цих проектів.

У Держдепі США підкреслили, що надання послуг або об’єктів з модернізації суден, які прокладають труби для будівництва ‘Північного потоку 2’ та ‘Турецького потоку’ також є підставою для введення санкцій.

Як повідомляється, санкції не застосовуватимуть до тих хто займається ремонтом або технічним обслуговуванням згадуваних трубопроводів, а також відновленням навколишнього середовища.

Не застосують санкції і до тих, хто займається будівництвом ‘Північного потоку 2’ та ‘Турецького потоку’, якщо вони ‘негайно добросовісно припинятимуть таку діяльність та завершать її протягом 30 днів з дня опублікування цього роз’яснення’.

У Держдепі США додали, що: ‘Державний департамент і Міністерство фінансів готові використовувати весь спектр санкцій, щоб зупинити будівництво цих трубопроводів’.

Новини за темою: Як у Польщі вирішили покарати ‘Газпром’ за ‘Північний потік-2’, виписавши штраф на 7,6 млрд

Нагадаємо, раніше у Польщі заявили про можливість блокування будівництва ‘Північного потоку-2’. Все тому, що в МЗС Польщі не вважають Росію надійним економічним партнером.


Джерело статті: “http://fromua.news/article/10243484/ssha-rozshiryatj-sanktsii-proti-pivnichnogo-potoku-2/”

Новости
Теги