«Антиковід»: У Вроцлаві посипалися штрафи на тих, хто протестував проти запровадження карантину

Після вчорашнього протесту у Вроцлаві проти посилення карантину у Польщі на учасників маніфестації посипалися штрафи та готуються судові справи. Майже 200 справ планується передати до суду. Про це повідомляє поліція у Нижній Сілезії.

Об этом сообщает Устав Груп


«Антиковідові» протести відбулися вчора у двох містах Нижньої Сілезії – Вроцлав та Любін. Незважаючи на введене урядом Польщі обмеження перебування у публічних місцях без маски, учасники відмовилися прикривати на акції рот та ніс.


Поліція двічі попереджала осіб про необхідність дотримуватися запроваджених від 10 жовтня заходів. Заклики поліцейських були проігноровані. Згодом влада міста зупинила проведення пікету, тим не менше люди не розходилися.


Ситуація була схожою, як у Вроцлаві, так і у Любліні. В результаті, поліція записала дані осіб, у 16 випадках виписала штрафи, а у 192 справах розпочато процедуру направлення справи про покарання порушника до суду. А для 34 осіб, справа закінчилась усним попередженням.


Нагадаймо, вчора, у Польщі пройшли біля півсотні антикоронавірусних маніфестації. Організатори виступають проти запровадження абсурдних заходів боротьби з пандемію, зупинення економіки, закриття бізнесу та обов’язку всюди носити захисні маски.inpoland.net.pl


Джерело статті: “http://kyiv.osp-ua.info/?seolink=politics/75982-antikovid-u-vrotslavi-posipalisja-shtrafi-na-tikh-khto-protestuvav-proti-zaprovadzhennja-karantinu.html”

Новости
Теги