Тomoclinic приватизує частину приміщення онкоцентру


Частину приміщень, що належать обласному клінічному онкологічному центру, зможе приватизувати Тomoclinic (ТОВ "Український центр томотерапії"). Зараз вони ці приміщення орендують.

Об этом сообщает Компромат

tom2

Таке рішення сьогодні, 25 вересня, з другої спроби прийняла Кіровоградська обласна рада.

Представник ТОВ "Український центр томотерапії" заявив, що отримавши приміщення у власність вони зможуть залучити нових міжнародних інвесторів і таким чином розвивати у місті медичний туризм.

Підтримав рішення і очільник онкоцентру Костянтин Яриніч.

За його словами в медзакладі відсутнє обладнання, яке необхідне для заключення договору з Національною службою здоров’я за пакетом «Діагностика і променева терапія». Якщо ж центр не отримає фінансування на цей пакет, то у наступному році втратить 35 мільйонів гривень держфінансування і доведеться скоротити 50% працівників закладу.

Співпраця ж Tomoclinic дозволить вирішити це питання, оскільки онкоцентр найме фірму як підрядника.

З першого разу після довгих обговорень передавати приміщення приватній фірмі відмовились. Але згодом голова депутатської комісії з питань охорони здоров’я попросила поставити питання на повторне голосування.

«Якщо питання проголосують, то ми будемо безкоштовно надавати променеву терапію. Якщо ж питання не проголосоване – ми повністю наступного року втрачаємо радіолікування», - каже Яриніч.

З другої спроби рішення підтримали.

Нагадаємо, облрада відмовилась передати в оренду приватному інвестору Кіровоградський обласний центр переливання крові.


Джерело статті: “https://gre4ka.info/zdorov-ia/60985-tomoclinic-pryvatyzuie-chastynu-prymishchennia-onkotsentru”

Новости
Теги