Лукашенко про невизнання його легітимності: “Ми нікого і не просили”“Президент” Олександр Лукашенко, який захопив владу в Білорусі, заявив, що його “інавгурація” не була таємницею, адже про це писали телеграм-канали.

Об этом сообщает Футляр от виолончели


Як інформує “БЕЛТА”, про це Лукашенко заявив на зустрічі з послом Китаю в Білорусі.

“Кричать про те, що вони щось не визнають у нас. Ви знаєте, ми нікого і не просили визнавати або не визнавати наші вибори, визнавати легітимність новообраного Президента або не визнавати. Головне, щоб це відповідало Конституції нашої країни. І якщо вони бачать невідповідності, краще про це нехай скажуть”, – сказав “президент”, який захопив владу.

Лукашенко стверджує, що для розголосу про інавгурацію навмисно проїхали святковим кортежем центром Мінська.

“Ми як відчували, що нам можуть дорікнути в якійсь конспірології. Ми проїхали по всьому місту, люди це бачили. Тому жодної таємниці немає. І я не надаю інавгурації нинішнього Президента, це не перша моя інавгурація, якогось такого великого фантомного значення. Звичайна робоча ситуація”, – додав він.

Нагадаємо, під час протестів на тлі інавгурації Лукашенка у Білорусі затримали щонайменше 270 людей.Джерело статті: “https://informator.press/lukashenko-pro-nevyznannia-yoho-lehitymnosti-nikoho-ne-prosyly/”

Новости
Теги