В Івано-Франківській області жінку оштрафували за пост про COVID-19 у соцмережі

Суд оштрафував жінку на 170 грн

Яремчанський міський суд Івано-Франківської області оштрафував на 170 грн безробітну місцеву жительку за оприлюднений у Facebook пост про коронавірусну інфекцію. Постанову, датовану 4 вересня, опублікували в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Об этом сообщает FIB

"20 липня 2020 року в обідню пору громадянка на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook поширила публікацію "На Україні американська вакцина від COVID-19 вбила п’ятьох людей", що не відповідає дійсності, чим вчинила поширення неправдивих чуток, що можуть викликати паніку серед населення або порушення громадського порядку", – ідеться в документі.

Жінка свою провину "визнала повністю та розкаялася у вчиненому, вказала, що поширила зазначену інформацію, не надавши належної оцінки її змісту". Вона попросила "суворо не карати".

Крім штрафу в розмірі 170 грн, жінку зобов’язали сплатити судовий збір у розмірі 420,4₴

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, 31 компанія, яка розробляє вакцини проти коронавірусу, уже перейшла до клінічних випробувань на людях. Протягом восьми місяців після початку пандемії коронавірусу у світі триває розроблення більш ніж 200 потенційних вакцин проти COVID-19, розповів гендиректор ВООЗ Тедрос Адханом Гебреєсус.

Станом на 8 вересня в Україні зареєстровано 140 479 випадків коронавірусної інфекції, протягом останньої доби їх стало більше на 2411. Від початку епідемії померло 2934 хворих із COVID-19, одужало 63 546.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/money/v-ivano-frankivskij-oblasti-zhinku-oshtrafuvali-za-post-pro-covid-19-v-sotsmerezhi-1517342.html”

Новости
Теги