Новини Росії - Путін втрачає контроль: стало відомо про серйозні пробл

Новини Росії — Путін втрачає контроль: стало відомо про серйозні пробл

За словами російського політолога Дмитра Орєшкіна, Росія втрачає контроль над Далеким Сходом.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Апостроф.

“Відповідно, у Путіна простий варіант: відрізати шматочок Далекого Сходу – ці чотири проклятих острови, віддати їх японцям і отримати від Японії дуже хорошу компенсацію, яку витратити на освоєння того ж Далекого Сходу”, – зазначає політолог.

За словами Орєшкіна, те, що президент Росії Володимир Путін “посилає ці сигнали, свідчить про те, що він не зовсім божевільний”.

“Проте, країна реагує, як божевільна: вимагає, щоб він не зраджував, щоб не зливав, своєї землі не віддавав ні п’яді. А тільки навпаки – завойовував чужу”, – вказує експерт.

При цьому зрозуміло, що рано чи пізно Путін чи той, хто його змінить, буде змушений віддати Курильські острови. Чим раніше це буде зроблено, тим краще зможе просунутися континентальна територія Далекого Сходу, додає Орєшкін.

Нагадаймо, Японія має намір запропонувати Росії відмовитися від взаємних претензій на компенсації за Курильські острови.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Джерело статті: “http://fromua.news/article/3292910/novini-rosii-putin-vtrachaie-kontrolj-stalo-vidomo-pro-seryozni-probl/”

Новости
Теги