Тисячі українців опинилися у небезпеці: смертельна хвороба вже почала вбивати


В Україні зростає рівень захворюваності менінгококовою інфекцією як у дорослих, так і у дітей, в тому числі зі смертельними наслідками.


Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це у себе на Facebook повідомляє завідувач кафедри інфекційних хвороб Національного медуніверситету ім. Богомольця Ольга Голубовська.


Вона також додала, що всі три захворювання – кір, рівень захворюваності якої перейшов в епідемію, важкий штам грипу, який вже почав вбивати, а також менінгококова інфекція – у перші дні мають схожі симптоми.


Про що потрібно пам’ятати пацієнтам


Важливо своєчасно звернутися до лікаря, якщо у вас: різко зростає температура і з’являється висип (класичний зірчастий геморагічний з некрозом в центрі висип або навіть великі підшкірні крововиливи та некрози) і найсильніші м’язові болі, якщо висип (особливо на п’ятах, стопах, верхніх кінцівках) не зникає або не блякне при натисканні. Лікарів просять звертати увагу на дітей, які монотонно плачуть і відмовляються від їжі, якщо пацієнт раніше переніс респіраторне захворювання, приймає екулізумаб (Соліріс), є якийсь генетичний дефект або імунодефіцит.Тим часом у Грузії лікарі не можуть впоратися зі спалахом “свинячого грипу” H1N1. З кінця грудня там померли вже десять чоловік.


В Україні у Харківській області в кареті «швидкої» померла 9-річна дівчинка. Медики підтвердили смерть від грипу А (H3N2). Батьки викликали лікарів коли дитині стало зовсім погано, медики не змогли її врятувати.


Не добіг кінця другий тиждень нового 2019 року, а в Україні від кору померло вже двоє людей.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2019/01/12/tysyachi-ukrayintsiv-opynylysya-u-nebezpetsi-smertelna-hvoroba-vzhe-pochala-vbyvaty/”

Новости
Теги