Петинг: мистецтво дотиків

Петинг: мистецтво дотиків

Петинг (від англ. pet – «балувати») – спосіб отримання партнерами сексуального задоволення шляхом впливу на ерогенні зони без безпосереднього сексуального контакту. Сексологи вважають петинг чимось середнім між мастурбацією і повноцінним статевим контактом.

Є кілька причин, з яких двоє вдаються до такої форми сексу:

Щоб уникнути дефлорації. Саме тому петинг широко поширений в тих країнах і в тому суспільстві, де високо цінується анатомічна цнота жінки. Саме тому такий вид сексуальної розрядки і називають тинейджерським. Сексу хочеться, а втрачати цноту страшно.

Страх завагітніти. Ще одна причина, з якої можна вдатися до петингу, особливо якщо раптом закінчилися презервативи.

Профілактика венеричних захворювань. Деякі сексологи вважають оральний секс одним із різновидів петингу. Так от: якщо ви боїтеся підхопити ЗПСШ, не слухайтеся цих сексологів, а зосередьтеся на інших видах петингу.

Відновлення статевої активності при її порушенні. Якщо у чоловіка проблеми з ерекцією або у жінки – з одержанням оргазму, сексопатолог може «призначити» такий вид сексуальних стосунків для повернення втраченої пристрасті.

Спроба урізноманітнити сексуальне життя. Від партнерів вимагається справжня майстерність, щоб такий спосіб розрядки дійсно став родзинкою в їхніх статевих взаєминах.

Історичний аспект

Петинг був відомий ще в Стародавній Елладі. Слугині деяких храмів могли довести чоловіка до оргазму лише одним єдиним дотиком. Куртизанки зналися на так званому мистецтві эвокації. Це дотик до деяких місць на тілі партнера (еротичних зон), що приводить до оргазму. Античні жриці кохання знали цих зон до декількох сотень. Але не це було головним умінням куртизанок. Вони могли з допомогою певних технік концентрувати енергію в кінчиках пальців. У цьому випадку петинг був свого роду енергетичним масажем. Подібними техніками володіли і японські гейші, і бранки арабських шейхів. Мистецтво петингу описане і в "Камасутрі".

Петтинг

Різновиди петингу

Розрізняють поверхневий петинг, верхній, нижній і глибокий.

Поверхневий петинг – це безпосереднє стимулювання ерогенних зон, оголених в повсякденному житті (рук, обличчя, шиї, вух). До всіх інших зон, крім генітальних, можна доторкатися лише через одяг. Для досвідчених петингерів такий вид петингу є свого роду фетишизмом. Вони і одяг для поверхневого петингу використовують особливий: з приємної на дотик тканини (шовк, батист, шифон, атлас), особливого покрою, щоб стимулювати еротичне відчуття (легке плаття або пеньюар). Деякі чоловіки вважають за краще для поверхневого петингу вдягати жіночий одяг: колготи, білизну, сукні.

Верхній петинг (некинг, від англійського слова neck – «шия») – вид петингу, за якого партнери обмежуються тільки ласками верхньої частини тіла до пупка: шиї, обличчя, грудей, голови, сосків. При цьому необов’язково робити це руками або губами. Деякі досвідчені петингери використовують описаний в "Камасутрі" спосіб стимуляції ерогенних зон за допомогою... вій. Наприклад, можна лоскотати віями соски. А в тантричних даються поради, як довести партнера до нестями одним лише диханням, дмухаючи на ерогенні зони. Безумовно, отримання сексуального задоволення за допомогою некингу передбачає якусь особливу чуттєвість. Тому некингери часто використовують еротичні стимулятори: афродизіаки, еротичну атмосферу, сексуальні іграшки і т. д.

Існує ще і нижній петинг, коли ласки припадають на зони, безпосередньо прилеглі до статевих органів (сідниці, зона між ногами, внутрішня частина стегон).

Глибокий петинг – це взаємна стимуляція ерогенних зон, у тому числі геніталій, без одягу. Причому, знову ж таки, необов’язково пестити статеві органи партнера за допомогою рук, губ і язика. Жінка може використовувати для цього інші частини тіла: наприклад, груди або своє волосся. А в "Камасутрі" описаний спосіб отримання задоволення, званий віргхатою. Він передбачає досягнення оргазму шляхом взаємного тертя геніталіями.

Авдотья Розгуляєва


Джерело статті: “https://tsn.ua/lady/psychologia/seks/peting-mistectvo-dotikiv-516388.html”

Новости
Теги