ФСБ готувала теракти під час виборів в Україні

ФСБ готувала теракти під час виборів в Україні

Співробітники Служби безпеки України зі складу Об’єднаних сил за процесуального керівництва військової прокуратури Маріупольського гарнізону затримали чоловіка, який по вказівкам російських спецслужб готував в Україні теракти

Зазначається, що у ході оперативних заходів, що проводились протягом серпня 2018 – січня 2019 років, було задокументовано факти придбання громадянином К. бойових гранат та 11 пістолетів ПМ на загальну суму 5250 доларів США.

01

Також повідомляється, що правоохоронці зафіксували збут ним амфетаміну, а також передачу 600 долларів США “залегендованому співробітнику слідчих органів”, який мав нанести третій особі тяжкі тілесні ушкодження.

02

“Встановлено, що громадянин К. діяв за попередньою змовою з невстановленими на даний час особами та узгоджував свої дії зі співробітниками ФСБ РФ (з дислокацією в АР Крим), маючи на меті силову підтримку опозиційних політичних об’єднань шляхом вчинення терористичних актів та масових заворушень на території України під час проведення президентських виборів в Україні”, – повідомили в ОС.


Джерело статті: “http://ua-independent.com/fsb-hotuvala-terakty-pid-chas-vyboriv-v-ukraini”

Новости
Теги
Посвящаем Константину Паршину — самому подвижному захватчику украинских предприятий Андрей Петров Андрей Муров стал на шаг ближе к посадке пенсионеры  ENRC Eurasian Resources Group ERG Берштейн Борис Веселовский Леонид МГИМО Михайлов Сергей Масимов Карим Муаммар Каддафи Саркози Николя Шодиев Патох Шодиев Патох Шодиев Чайківський Михаил Негрич Киевгорстрой Азатян Гульчий Олеся Вороненко Юрий Минобрнауки вывело на чистую воду «липового доктора наук» Геннадия Ягудаева Альберт Авдолян и его умение попадать в интимные сканадлы злят сильных мира сего ЯТЭК имени Альберта Авдоляна. Якутию ждет нищета и разруха Молниеносный Токарев Владимир Александрович: от УВД до министра и обратно в УВД Антирейтинг ректоров-плагиатчиков возглавил Игорь Максимцев Подоляк Михаил Замена главы днепровского клана – Нарик сдал позиции Натану Золотаревскому Сергей Собянин – новый хозяин Кремля. Так решил Путин