Міжнародні резерви України зросли на понад 3 млрд доларів, – Шмигаль

<p>«Це найвищий рівень резервів за останні 8 років» – Шмигаль</p> — Міжнародні резерви України зросли на понад 3 млрд доларів, – Шмигаль

«Це найвищий рівень резервів за останні 8 років» – Шмигаль

Об этом сообщает DEDALНаразі міжнародні резерви становлять понад 28,5 млрд доларів


Міжнародні резерви України у червні зросли на понад 3 млрд доларів. Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль у Facebook.


«Міжнародні резерви України у червні зросли на понад 3 млрд доларів. Тепер вони становлять понад 28,5 млрд доларів. Це найвищий рівень резервів за останні 8 років. Зараз поточні резерви покривають майже 5 місяців імпорту, а це один із ключових факторів макрофінансової стабільності», – написав Шмигаль.


Прем’єр-міністр також розповів щодо доступних кредитів для українського бізнесу.


«Кількість заявок за програмою доступних кредитів «5-7-9%» перетнула позначку у 8 млрд₴ Український бізнес зрозумів, що Урядова програма «5-7-9%» – це не щось недосяжне, а це інструмент для розвитку власної справи. Через 16 банків уже видано кредитів на 1,1 млрд₴ Більш ніж половина всіх виданих кредитів – це кошти на інвестиційні потреби. Це означає, що підприємці бачать можливості, вірять у відновлення економіки та вкладають кошти у розвиток. Саме цього ми й хотіли, запускаючи оновлену програму», – написав прем’єр-міністр.
22___-__-_google_chrome


Нагадаємо, 3 липня Верховна Рада звільнила Якова Смолія з посади голови Нацбанку.


Зазначимо, що Яків Смолій очолював Нацбанк із 15 березня 2018 року. До цього, з 25 жовтня 2016 року, він обіймав посаду першого заступника голови НБУ. 3 липня, під час звіту у парламенті, Смолій повідомив подробиці щодо політичного тиску на Національний банк.


Bloomberg написав, що відставка Смолія стала причиною скасування угоди про випуск 12-річних євробондів України.


Своєю чергою інвестори погіршили оцінку бізнес-клімату України до рівня 2015 року.


У Міністерстві фінансів вважають, що відставка голови Національного банку Якова Смолія не вплине на курс національної валюти.


Читайте також:

Міжнародні резерви України перебувають на рівні осені 2012 року, – НБУ

Джерело статті: “https://glavcom.ua/economics/finances/mizhnarodni-rezervi-ukrajini-zrosli-na-ponad-3-mlrd-dolariv-shmigal-692431.html”

Новости
Теги