В уряді запевняють, що закон про «зелену» енергетику не вплине на споживачів

За совами профільного міністра, законопроєкт про «зелену» енергетику спрямований передусім на великі станції потужністю від 1 мегавату — В уряді запевняють, що закон про «зелену» енергетику не вплине на споживачів
За совами профільного міністра, законопроєкт про «зелену» енергетику спрямований передусім на великі станції потужністю від 1 мегавату


3 липня Верховна Рада ухвалила в першому читанні законопроєкт №3658 «Про удосконалення умов підтримки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії»

Об этом сообщает Футляр от виолончели


Законопроєкт про «зелену» енергетику, який наразі перебуває на розгляді у Верховній Раді, не зачепить побутових споживачів.


Про це в інтерв’ю «Радіо Свобода» заявила тимчасова виконувачка обов’язків міністра енергетики Ольга Буславець.


За її словами, так само не матиме прямого впливу на споживачів електроенергії і «Меморандум про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері відновлюваної енергетики», який Кабінет міністрів минулого місяця уклав з виробниками «зеленої» енергетики.


«Я хочу сказати, що цей меморандум і цей законопроєкт зовсім не впливають на побутових споживачів, які можуть і які, я вважаю, повинні будувати розподілену генерацію, маленькі сонячні станції на дахах, на фасадах, таким чином забезпечували своє споживання», – заявила Буславець.


За її словами, законопроєкт спрямований передусім на великі станції потужністю від 1 мегавату.


«Саме «сонце» при тих умовах, які сьогодні діють в законодавстві, перебудовано майже на 50%, ніж ми передбачали всіма стратегічними планами, приводить до тиску і технічного, і економічного на енергосистему. Тому було потрібно вирішити це питання, що нам, я вважаю, вдалося. І чекаємо на імплементацію меморандуму в законі», – сказала урядовиця.


Як відомо, 3 липня Верховна Рада ухвалила в першому читанні законопроєкт №3658 «Про удосконалення умов підтримки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії».


Читайте також статтю «Главкома»:
  • Як поховати Меморандум із «зеленими» інвесторами? Витончена схема


Джерело статті: “https://glavcom.ua/economics/finances/v-uryadi-zapevnyayut-shcho-zakon-pro-zelenu-energetiku-ne-vpline-na-spozhivachiv--691283.html”

Новости
Теги