Мешканці постраждалого від вибуху будинку в Магнітогорську проголосували за відновлення газопостачання

Мешканцям постраждалого будинку пропонували відімкнути газ і виділити гроші на встановлення електроплит

Мешканці будинку в Магнітогорську, де стався вибух газу, на загальнобудинкових зборах проголосували за відновлення газопостачання квартир. Про це 6 січня написав Telegram-канал "Молнии Дубровского", який веде прес-секретар губернатора регіону Дмитро Фєдєчкін.Як пише 74.ru, влада Магнітогорська пропонувала відімкнути будинок від газопостачання і виділити власникам квартир гроші на встановлення електроплит.

У ніч на 31 грудня 2018 року в Магнітогорську прогримів вибух у житловому будинку, обвалився один із під’їздів десятиповерхового будинку. У Слідчому комітеті Росії заявили, що фахівці не виявили слідів вибухівки на місці руйнування житлового будинку в Магнітогорську. Головною версією трагедії розглядають вибух побутового газу.

Рятувальні роботи тривали протягом чотирьох днів. 3 січня перший заступник глави міністерства з надзвичайних ситуацій РФ Олександр Чупріян повідомив, що під завалами виявили 39-ту жертву, пошуково-рятувальну операцію було завершено.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/-meshkantsi-postrazhdalogo-vid-vibuhu-budinku-v-magnitogorsku-progolosuvali-za-vidnovlennja-gazopostachannja-640120.html”

Новости
Теги