Ібупрофен може полегшити лікування COVID-19 – медики

Британські лікарі вважають, що ібупрофен здатний запобігти проблемам з диханням у інфікованих коронавірусом пацієнтів і уникнути застосування апарату ШВЛ. Дослідження почалися в Лондоні.

Об этом сообщает Компромат РУ

Як повідомляє Daily Mail, тестування популярного знеболюючого на тваринах дало оптимістичний результат. Виживання збільшилося на 300 відсотків.

На початку пандемії медики висловлювали побоювання, що ібупрофен може ускладнити одужання для пацієнтів з легкою формою COVID-19. Проте під час 13-ти наукових досліджень ефектів протизапальних препаратів, одним з яких був ібупрофен, не знайшлося доказів за або проти його застосування.

У Великобританії почалися випробування ібупрофену для лікування важких випадківCOVID-19

У Великобританії почалися випробування ібупрофену для лікування важких випадківCOVID-19

Daily Mail

Тепер дослідники з лондонського Фонду Гая і Сент-Томаса з’ясовують, чи може він допомогти в лікуванні хвороби. Випробування LIBERATE, яке почалося в кінці травня, проводиться спільно з фармацевтичною організацією SEEK Group.

Препарат, який тестують вчені, являє собою унікальний склад ібупрофену, і сильно відрізняється від того, що можна купити без рецепта.

Половина з 230 госпіталізованих пацієнтів, включених у дослідження, отримає стандартну допомогу. Іншій половині, крім цього, будуть давати спеціальну форму ібупрофену в надії уникнути подальшого агресивного лікування.

"І якщо ми зможемо зменшити їх симптоми на цьому етапі, ми отримаємо ряд переваг: ми могли б скоротити кількість часу, яке хтось проводить в лікарні – він міг би швидше відновитися і піти додому, – каже Мітул Мехта, професор нейровізуалізації і психофармакологии в лондонському Кінгс-коледжі. – Ми також могли б знизити ступінь дихальної недостатності, щоб її можна було лікувати в умовах лікарні, не звертаючись до відділення інтенсивної терапії. І це теж фантастичний результат".

З оптимізмом дивиться на дослідження і професор Метью Хотопф, директор Центру біомедичних досліджень NIHR Maudsley. "У разі успіху глобальна цінність цього випробування для громадської охорони здоров’я буде величезною, з огляду на низьку вартість і доступність цих ліків", – вважає вчений.

Як повідомляв OBOZREVATEL, в США розробили і почали випробування на людях ліки проти COVID-19.

Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!

Читайте всі новини по темі "Коронавірус" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://med.obozrevatel.com/ukr/medical/pochalisya-viprobuvannya-ibuprofenu-dlya-likuvannya-vazhkih-vipadkiv-covid-19.htm”

Новости
Теги