Рада може встановити мораторій на стягнення нерозмитнених "євроблях"

Рада може встановити мораторій на стягнення нерозмитнених "євроблях"

Верховна Рада може встановити мораторій на стягнення нерозмитнених "євроблях".

Об этом сообщает Москов пост

На офіційному сайті з’явився відповідний законопроєкт №3542 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо відповідальності за перевищення строку тимчасового ввезення на митну територію України транспортних засобів особистого користування".

Зокрема, протягом 180 календарних днів від дня набрання чинності цим законом не притягати водіїв до відповідальність за керування таким транспортним засобом. Навіть якщо він використовується для підприємницької діяльності або переданий у користування іншій особі.

Одночасно пропонується встановити мораторій на стягнення за виконавчими провадженнями, відкритими на підставі постанов про притягнення таких водіїв до адмінвідповідальності, що визначена ч. 8 ст.121 Кодексу про адміністративні правопорушення.

Нардепи вважають, що це "створить правові передумови для розмитнення автомобілів на іноземній реєстрації, ввезених раніше на митну територію України".


Джерело статті: “https://tsn.ua/auto/news/ukrayina/rada-mozhe-vstanoviti-moratoriy-na-styagnennya-nerozmitnenih-yevroblyah-1559007.html”

Новости
Теги