В Україні посилили відповідальність за крадіжку майна телекомунікаційн

В Україні посилили відповідальність за крадіжку майна телекомунікаційн

Відповідний закон набув чинності сьогодні

Об этом сообщает Компромат

Фото з відкритих джерел

Тепер в Україні за порушення правил охорони або крадіжки майна телекомунікаційних мереж запроваджено штрафи в розмірі до 425 тис. гривень чи позбавлення волі до 8 років. Про це йдеться у законі № 600-IX ‘Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту телекомунікаційних мереж’, який набув чинності 3 червня.

Відповідно до закону, пропонується внести зміни до статті 147 Кодексу України про адміністративні правопорушення, які передбачатиме накладення штрафу на громадян у розмірі від 100 до 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – у розмірі від 300 до 400 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за порушення правил охорони телекомунікаційних мереж або пошкодження телекомунікаційної мережі або технічних засобів телекомунікації чи споруд електрозв’язку, які входять до складу телекомунікаційної мережі.

Окрім цього, передбачається внесення змін до статті 360 Кримінального кодексу. Так за умисне пошкодження або руйнування телекомунікаційної мережі або технічних засобів телекомунікації чи споруд електрозв’язку і це призвело до припинення надання телекомунікаційних послуг, буде покарання у формі штрафу від 1 тис. до 3 тис. неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк до 120 годин, або обмеженням волі на строк від 1 до 3 років.

Вчинення таких дій повторно або за попередньою змовою групою осіб, або в загально небезпечний спосіб, буде каратися штрафом від 3 тис. до 10 тис. неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк від 3 до 5 років.

У випадку, якщо зазначені дії завдали майнову шкоду у великих розмірах або спричинили тяжкі наслідки, передбачено штраф від 15 тис. до 25 тис. неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення волі на строк від 6 до 8 років.

Нагадаємо, у середу, 3 червня, Верховна Рада України ухвалила в першому читанні законопроєкт №2450 ‘Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо права фізичної особи на зміну по батькові’.


Джерело статті: “http://fromua.news/article/9148045/v-ukraini-posilili-vidpovidaljnistj-za-kradijku-mayna-telekomunikatsiyn/”

Новости
Теги