Вчені виявили вплив ліків від кашлю на розвиток COVID-19

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ

Провокувати розвиток COVID-19 можуть препарати, які містять декстрометорфан. Ліки від кашлю та застуди вільно можна придбати в аптеці.

Об этом сообщает Алексей Пивоваров

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише DailyMail.

Loading...

Журналісти відзначають, що до такого страшного висновку дійшла міжнародна команда вчених. Вони визначили, що деякі препарати провокують розвиток COVID-19, якщо в них міститься декстрометорфан.

Професор Невін Кроган з Каліфорнійського університету в Сан-Франциско говорить, що вчені визначили противірусні ліки, які продаються без рецепту: “Вони можуть сприяти поширенню COVID-19. Якщо б у мене був коронавірус, то я двічі подумав би, перш ніж використовувати сироп від кашлю”.

Популярні новини зараз
 • Путін назвав умови використання ядерної зброї Росією
 • Вчені виявили вплив ліків від кашлю на розвиток COVID-19
 • Самогубство у прямому ефірі: з’явилася прощальна записка хлопця з Мукачева
 • Для перевірки теорії учені з Інституту Пастера в Парижі провели тести на клітинах африканських зелених мавп. З’ясувалося, що при введенні декстрометорфану швидкість поширення COVID-19 дійсно зростала. Тепер вчені мають намір підтвердити або спростувати свою теорію за допомогою клінічних випробувань.

  Як повідомлялося раніше, у китайському місті Ухань від ускладнень, викликаних COVID-19, помер 42-річний лікар Ху Вейфенг. Чоловік був відомий тим, що через хворобк його шкіра змінила колір — істотно потемніла.

  Учені недавно провели генетичні дослідження зразків тварин з продуктового ринку Уханя (Китай), вони показали, що коронавірус SARC-CoV-2 не міг піти звідти.

  Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися

  Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2020/06/02/vcheni-vyyavyly-vplyv-likiv-vid-kashlyu-na-rozvytok-covid-19/”

  Новости
  Теги