Петиція до Зеленського про неприпустимість примусової вакцинації та тестування набрала 25 тис. голосів

В Україні протягом тижня роблять 50 60 тис. ПЛР-тестувань на COVID-19

Петиція "Не допустити примусового тестування та вакцинації", розміщена на сайті президента України, набрала необхідні для розгляду Володимиром Зеленським 25 тис. голосів. Про це свідчать дані на сайті.

Об этом сообщает Слон РУ

Станом на 0.30 середи, 3 червня, петицію підтримали 25 174 користувачі.

Звернення було розміщено 14 травня. Підписи необхідно було зібрати протягом трьох місяців.

Автор петиції закликав Зеленського "не допустити порушення ст. 28 Основного закону держави та забезпечити повагу до гідності та недоторканності кожної людини і громадянина".

"Чинне законодавство передбачає виключно згоду пацієнта на будь-яке медичне втручання. А тому просимо не допустити можливості примусового тестування чи вакцинування громадян України, зважаючи на ті чи інші карантинні заходи, забезпечивши їхнє природне право на особисту недоторканність та повагу до гідності особи", – ідеться у зверненні.

Офіс президента України має оприлюднити відповідь Зеленського протягом 10 робочих днів після того, як звернення дістане статус "на розгляді". Зараз у неї статус "очікує на розгляд".

7 травня Верховна Рада передбачила проведення "посиленого тестування" на коронавірус. Воно буде обов’язковим для осіб, які звертаються по медичну допомогу з ознаками СOVID-19, і для тих, хто з ними контактував. Медикам, які задіяні в лікуванні хворих на COVID-19, а також поліцейським і нацгвардійцям, незалежно від того, чи контактували вони з інфікованими коронавірусом, тестування мають проводити регулярно.

Станом на ранок 2 червня в Україні коронавірусну інфекцію лабораторно підтвердили у 24 340 осіб, кількість померлих сягнула 727.

За даними заступника міністра охорони здоров’я України Віктора Ляшка, протягом тижня у країні роблять 50–60 тис. ПЛР-тестувань на COVID-19.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/-petitsija-do-zelenskomu-pro-nepripustimist-primusovoji-vaktsinatsiji-ta-testuvannja-nabrala-25-tis-golosiv-1502591.html”

Новости
Теги