Російські лікарі зізналися в причетності до війни на Донбасі. Відео

У мережі з’явилося відео, на якому російські лікарі зізнаються, що брали участь у війні на Донбасі та незаконно перетинали кордон України.

Об этом сообщает Устинов троллит

Кадри оприлюднив на своїй сторінці у Facebook офіцер ЗСУ Сергій Нещадим. На них зафільмований мітинг медиків з країни-агресорки, на якому вони страйкують проти невиплати їм "бойових" грошей за роботу на тимчасово окупованій території України.

"Просимо розібратися. Окрема розмова – Україна. З 2014 року нам обіцяли виплатити гроші "бойові". "Бойові" зникли гроші! Ми вивозили поранених з території України, під бомбардуваннями. Так, швидка допомога, фельдшери, лікарі, які штопали. Страх втратили керівники наші!" – поскаржилися спільники окупантів.

Російські лікарі зізналися в участі у війні на Донбасі

Російські лікарі зізналися в участі у війні на Донбасі

Скоріншот відео

"У мене на мою зміну привезли 19 осіб із західної України! За одну зміну! І ні копійки не заплатили! Тут же були і з того боку, і з цього. Просто нам потім заборонили про це говорити", – продовжили обурюватися російські медики, причетні до вторгнення на схід України.

Автор публікації, зі свого боку, обурився через цинізм поплічників терористів і дорікнув їм допомогою загарбникам, які захопили частину чужої суверенної держави.

"Не заплатили "бойові". По ходу, вони всі учасники ру-вторгнення на Донбас армії Путіна. Лікували "орків", заборонили розповідати? Нумо розкажіть, скільки "вантажів 200" ви там похоронили?" – написав Нещадим.

У коментарях під дописом захисник уточнив, що відео було зняте в місті Гуково Ростовської області Росії.

Російські лікарі зізналися в причетності до війни на Донбасі

Як повідомляв OBOZREVATEL, на засіданні Ради безпеки ООН про захист цивільних осіб у збройних конфліктах Російська Федерація дала зрозуміти, що припинення вогню в країнах, де вона бере участь у військових конфліктах, неможливе без повного зняття санкцій з неї.

Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!

Читайте всі новини по темі "Російсько-український конфлікт" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/crime/rosijski-likari-ziznalisya-v-prichetnosti-do-vijni-na-donbasi-video.htm”

Новости
Теги