Зґвалтування і тортури в Кагарлику: колишній чоловік потерпілої розкрив несподівані деталі

Колишнього чоловіка дівчини, яку побили і згвалтували у відділенні поліції Кагарлика Київської області, хотіли зробити підозрюваним у справі про пограбування магазину.

Об этом сообщает Редакция

Олександр Пономаренко розповів ТСН, що його також викликали на допит в той вечір.

Зґвалтування і тортури в Кагарлику: колишній чоловік потерпілої розкрив несподівані деталі

"Я їздив до райвідділу, мене звали ввечері до відділку, але я йому (Миколі Кузіву) сказав – якщо треба мене допитувати, викликайте вранці, я візьму людей, які знають, де я був, і підтвердять, що ніяких магазинів не було", – зазначив він.

Пономаренко уточнив, що він спілкувався з другим потерпілим, а також водієм Михайлом, який підвозив Нелю до відділення поліції.

"Цей пацан, який був в райвідділі (другий потерпілий), говорить, що над ним так знущалися в райвідділі, так били, що він готовий був у всьому зізнатися і все сказати. Його викликали на допит і, як я зрозумів, його там змусили сказати, що нібито під час злочину були він, Неля і я", – зазначив він.

Також колишній чоловік Нелі підкреслив, що спілкувався з нею після події і він готовий брати участь в процесі. За його словами, дівчині зараз важко про говорити про все.

Щодо водія, то той розповів Пономаренку, що не знав про жорстокість, яка відбуватиметься.

Як повідомляв OBOZREVATEL, в мережі розсекретили ім’я і подробиці особистого життя 26-річної дівчини, яку зґвалтували і побили поліцейські в Кагарлику.

Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!

Читайте всі новини по темі "Секс-скандал у поліції Кагарлика" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/kiyany/crime/zvaltuvannya-i-torturi-v-kagarliku-kolishnij-cholovik-poterpiloi-rozkriv-nespodivani-detali.htm”

Новости
Теги