В області почала діяти штатна спортивна команда резервного спорту

1200px-Olympic_flag.svg

У травні 2020 року в області почала діяти новостворена штатна спортивна команда резервного спорту. Перші контракти підписані з 10 спортсменами із семи літніх олімпійських видів спорту: боксу, важкої та легкої атлетики, велоспорту, дзюдо, стрільби з лука та кульової стрільби.

Об этом сообщает FLB

Нині триває конкурс із зимових видів спорту, зокрема біатлону та лижних гонок. Підписання трудових договорів зі спортсменами планується у червні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський призначив стипендію спортсмену з Чернігівщини

Склад штатної команди формується Департаментом за погодженням з Міністерством молоді та спорту України щороку на календарний рік з числа найбільш підготовлених спортсменів віком не старше 23 років, які включені до складу національних збірних команд:

  • з літніх олімпійських видів спорту – з 1 січня;
  • із зимових олімпійських видів спорту – з 1 червня.

Спортсмени отримуватимуть заробітну плату з обласного бюджету. Цьогорічна загальна сума виплат – майже мільйон чотириста тисяч гривень.

Члени цієї команди визначаються через конкурс, який проводить Департамент сім’ї, молоді та спорту ОДА. Обов’язковий критерій відбору – особисті спортивні досягнення.

Департамент сім’ї, молоді та спорту ОДА

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Читайте також


    Ніжинські дзюдоїсти показали свою майстерність у Всеукраїнському турнірі
    Радисти з Носівки встановили рекорд, стали кращими в Україні та другими у світі
    Сьогодні стартує Ukraine Rocketry Challenge

Джерело статті: “https://cheline.com.ua/news/sport/v-oblasti-pochala-diyati-shtatna-sportivna-komanda-rezervnogo-sportu-215783”

Новости
Теги