Бодібілдер з України Юрій Толочко не зміг одружитися на секс-ляльцi через коронавiрус

Уродженець міста Рубіжного (Луганська область) Юрій Толочко, який із 5 років проживає в Астані, не зміг одружитися на секс-ляльцi через пандемію коронавiрусу.

Об этом сообщает Руспрес

"Друзі, весілля переноситься. Через карантин. Одразу ж, як знімуть карантин, протягом декількох днів ми зіграємо весілля. У цілому налаштовані рішуче, настрій відмінний", – написав у себе в Instagram Толочко, який перебував у той момент у Таїланді.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Друзі, весілля переноситься. Через карантин. Відразу ж, як знімуть карантин, протягом декількох днів ми зіграємо весілля. В цілому, налаштовані рішуче, настрій відмінний))) Попередньо карантин оголошений до середини квітня. PS Ну і щоб ви не сумували, пропоную гарне відео, зняте під час катання на тук-туку по острову Самет. Насолоджуйтесь!) # Будущеенаступіло # маргожівая # марго # мояпрінцесса???? # любофф # толочокоттолочко # моядевушка #lovestory # жівінаполнуюкатушку # казахстан # юрійтолочко # толочкокачоккрасавчік # умнийкачок # качокромантік # качок # атлет # бодібілдинг # сексуальність #sexy # девушкамоеймечти # мачо # самець # альфа #beast #muscleman #prettygirl # Нурсултан # астана # яготовцеловатьпесокпокоторомутиходіла @margo_party

Публікація від OddJak / Юрій Толочко (@yurii_tolochko)

Пост про скасування церемонії одруження з’явився і в Instagram "нареченої" бодібілдера – секс-ляльки на ім’я Марго.

"Сьогодні наше весілля... Тiлi-тiлi-тісто, і ось це все. Могло б бути. Але... В нинішніх умовах було б, звичайно, свинством піддавати свої і чужі життя небезпеці, влаштовуючи "бенкет під час чуми". Тому, котятки, весілля довелося перенести на закінчення карантину. Такі справи".

Подивитися цю публікацію в Instagram

Сьогодні наше весілля ... Тили-тили-тісто і ось це все могло б бути. Але ... В нинішніх умовах було б, звичайно, свинством піддавати свої і чужі життя небезпеці, влаштовуючи "бенкет під час чуми" Тому, котяткі, весілля довелося перенести на закінчення карантину. Такі справи. # безпятімінутжена ????

Публікація від Ти впізнаєш мене відразу ???? (@margo_party)

Як повідомляв OBOZREVATEL, Толочко вирішив одружитися на секс-ляльцi в грудні 2019 року. Він зазначив, що відноситься до коханої як до справжньої жінки і ходить з нею на побачення. Бодібілдер веде за неї соціальні мережі, де розповідає про їхні стосунки від її особи.

Подивися першим нову відверту фотосесію Світоліної у нас в Telegram!

Читайте всі новини по темі "культуризм і бодібілдинг" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/sport/dressing-room/bodibilder-z-ukraini-yurij-tolochko-ne-zmig-odruzhitisya-na-seks-lyaltsi-cherez-koronavirus.htm”

Новости
Теги