Полетять не всі: в МОЗ розкрили план евакуації українців із Китаю

У МОЗ України попередили, що не будуть евакуйовувати літаком із Китаю українців, у яких є підозра на коронавірус COVID-19.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Про це у понеділок, 17 лютого, на брифінгу заявив заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко. Він зазначив, що наступний рейс із міста Ухань відбудеться 18 лютого.

"Евакуюють здорових людей. На борт люди з симптомами гострої респіраторної хвороби не будуть допущені... Панікувати не потрібно, ми привозимо в Україну здорових людей", – пояснив чиновник.

Евакуація з Китаю

Евакуація з Китаю

Ляшко повідомив, що українці з Китаю прибудуть в Україну 20 лютого та їх ізолюють мінімум на 14 днів. І якщо у них знайдуть симптоми коронавірусу то переведуть в інфекційний стаціонар і помістять у спецбокс. За його словами, визначено два обсерватори, в один із яких заселять евакуйованих, а інший буде резервним.

"Поки не можу сказати, де вони перебуватимуть. Місце визначено, але я поки не можу цього сказати", – зауважив Ляшко.

Очікується, що з Уханю прибуде 49 українців і до 25 іноземців.

При цьому заступник міністра зауважив, що евакуацію з міста Хубей знову перенесли на день. Так, 20 лютого з китайського міста, крім українців, мають вивезти 25 іноземних громадян.

Як повідомляв OBOZREVATEL, лікарі визнали, що в Україні наразі немає ніякої змоги протистояти можливій епідемії коронавірусу.

Ти ще не читаєш наш Telegram? А даремно! Підписуйся

Читайте всі новини по темі "Коронавірус" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/health/pulmonology/poletyat-ne-vsi-v-moz-rozkrili-plan-evakuatsii-ukraintsiv-z-kitayu.htm”

Новости
Теги
Стиратель Жарич спасает Олега Сиенко от тюрьмы Курсантская лестница Василий Иеремия наблюдение поставка ТЕГИ Тейлор Свіфт Дублик Анатолий В Зеленский АРСЕН ЦИПИНОВ «Проект Юг» вітчим София Гранит Негулевский Владислав Грабовский рассказал об истинных причинах «войны» с Евгением Черняком Кенес Ракишев против Дариги Назарбаевой. Война компромата и силы Фуфлогон Александр Лицкевич взят с поличным и посажен Совместные инвестиции в Дубае. Как Матраимовы сотрудничают с семьей Абдукадыр кто теперь контролирует Госгеонедра «Из рук Фукса в лапы Пупса»: СМИ рассказали Путин приказал долго не терпеть издевательства Искандера Махмудова Кондрашов Станислав Дмитриевич убил Дениса Вороненкова и зачищает выдачу Telf кошевой Одесская таможня и контрабанда: деньги любят тишину но звезда в сфере пиара Ректор Алевтина Черникова – случайный человек в мире техники ученых и Путина ректор Галина Романова Как обманывает студентов Юрий Моша: переехать в Америку на законных основаниях не так уж и сложно Забрать у детей – отдать чиновникам. Собянин и квартирный вопрос как важно выбрать правильного адвоката в Америке