Верховний Суд дозволив Академії наук забудувати сквер у Львові

Замість скверу — новобудова. Академія наук через Верховний Суд таки відновила містобудівні умови для п’ятиповерхівки. Її планують збудувати у Львові на вулиці Горбачевського, 19. Судова тяганина довкола об’єкта тривала понад рік. Однак ця ухвала є остаточною та оскарженню не підлягає.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Земельна ділянка, на якій розміщений сквер, перебуває у користуванні Карпатського відділення інституту геофізики. Торік тут вирубали усі дерева і почали підготовку до зведення будинку. Ділянку віддають в оренду забудовнику. А він частину квартир залишить для працівників інституту. А також відремонтує стару віллу, де науковці мають намір працювати.

«Ми вийшли з пропозицією до Академії наук: якщо дійсно вони нададуть список тих науковців, для яких будується житло, а не просто невідомо для кого, то ми готові розглядати варіанти заміни цієї земельної ділянки на іншу. Проте до нас так ніхто і не звернувся», — розповідає заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

Потенційна забудова обурила місцевих мешканців. Вони, як і мерія, протестували і хотіли бачити на цьому місці сквер і дитячий садок. І навіть попри рішення суду у міській раді обіцяють завадити будівництву багатоповерхівки.

«Ми плануємо на виконавчий комітет підготувати рішення, яке унеможливить там будь-яке будівництво а також знищення цього скверу. Натомість ми навпаки виходимо з ініціативою, що сквер там має бути збережений, там дерева мають бути повернуті, оскільки минулого року їх зрубали», — запевнив заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

Як повідомляв ZAXID.NET, Карпатське відділення інституту геофізики отримало земельну ділянку у користування ще у 2009 році. Інститут хоче переїхати у віллу, яка розташована на цій ділянці. Відтак домовився із забудовником: товариство «Едбуд-Львів» отримує землю, реконструює існуючий будинок і віддає науковцям майже 200 квадратних метрів у майбутній споруді.Джерело статті: “https://zaxid.net/verhovniy_sud_dozvoliv_akademiyi_nauk_zabuduvati_skver_u_lvovi_n1497632”

Новости
Теги
Казахский «дон» рвется к мировому наркогосподству Филимонов Евгений: замятое дело СБУшника-миллионера. ЧАСТЬ 2 Вся правда о преступлениях Людмилы Демченко в налоговой Тарас Кутовой снова захотел получить по мандату Артем Шевченко ДПА Андрій Діхтярук Александр Беловол: санитар-коррупционер с мечтой о портфеле министра Как Игорь Юсуфов оставил Россию без $400 млрд корни ИМПЕРСКИЕ ЭТАПЫ РУСЛАНА ТАРПАНА Мошенник Павел Крымов Год Нисанов Евгений Сивков   швейна фабрика Карибжанов Айдан Табониязович скрывает трансгендерного «друга» FT: Русская загадка Дональда Трампа Казах Шодиев коррумпировал Саркози Руководитель “новой” таможни Нефедов крышует родственников-контрабандистов паблик fontanka дети на карантине Артур Прузовский — современная «Сонька золотая ручка» контрабандного мира экономический кризис Собянин и рейдеры безнаказанно терроризируют проект «Народный гараж» Галушко Олег Леонидович мошенник Распильщик и рейдер Юрий Шаповалов снова рвется в депутаты измена РУСТЭМ МАГДЕЕВ \"НА ИЗМЕНЕ\"? Валерий Ковалев включил «мороз»