Вечірку в Білому домі для журналістів скасував Трамп

Президент США Дональд Трамп скасував святкову вечірку в Білому домі для ЗМІ. Багаторічна традиція стала жертвою його все більш спірних відносин з великими інформаційними організаціями, зазначає Fox News.

Щорічні різдвяні збори журналістів були значною перевагою для тих, хто висвітлював діяльність Білого дому, а також для інших репортерів і коментаторів у Вашингтоні.

Найбільшою додатковою перевагою таких зібрань були фотосесії, на яких президент і перша леді США позували з гостями і коротко розмовляли з ними перед різдвяною ялинкою.

Білий дім поки не робив оголошень про те, що скасовує прес-вечірку, пише американське видання. Президент і перша леді влаштували таке зібрання в грудні минулого року, але тоді не позували для фотографій. Замість цього в минулому році Трамп зробив короткий виступ зі своєю дружиною і зробив кілька привітальних реплік.

Видання також зазначає, що Трамп двічі відмовлявся від участі в Обіді для кореспондентів в Білому домі, на церемонії вручення премій в засобах масової інформації, яку відвідував кожен президент США з часів Річарда Ніксона.

  • 8 грудня Дональд Трамп вибрав незвичайний спосіб, щоб підкинути монету на жеребкуванні перед футбольним матчем команд армії і флоту в Філадельфії. Відео з цим моментом викликало шквал насмішок в соцмережах.
  • В кінці жовтня Трамп під час посадки в літак не зміг закрити парасольку і просто кинув його на трап. Відео інциденту відразу ж привернуло увагу користувачів соцмереж.
  • 11 листопада Дональд Трамп скасував запланований візит на кладовище американців, загиблих під час Першої світової війни, через погану погоду. Меморіал знаходиться в 100 км від Парижа.


Джерело статті: “https://thebabel.com.ua/articles/22994-tramp-skasuvav-vechirku-dlya-zhurnalistiv-vidnosini-prezidenta-ssha-z-media-psuyutsya-vse-bilshe”

Новости
Теги