Як депутати-мажоритарники Вінниччини виконали обіцянки воїнам АТО. ІНФОГРАФІКА


«Слово і Діло» відстежили, як депутати-мажоритарники Вінницької області виконали свої обіцянки учасникам АТО та їхнім родинам.

У повідомленні йдеться, що з восьми мажоритарників у Вінницькій області, обіцянки стосовно бійців АТО та членів їхніх родин давали п’ять: Руслан Демчак, Олександр Домбровський, Микола Кучер, Олексій Порошенко та Петро Юрчишин. Зазначено також, що на відміну від обіцянок на інші теми, зобов’язання перед військовослужбовцями вони дисципліновано виконали.

1. Руслан Демчак, представляє у Верховній Раді місто Іллінці (ОВО №18).

Обіцянка (з його передвиборчої програми): домогтися надання соціальних виплат та пільг учасникам АТО та членам їхніх родин на законодавчому рівні.

Як повідомили «Слово і Діло», вже протягом першого року каденції Демчак підтримав усі законопроекти на цю тему, а також голосував за зміни до Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їхніх сімей», якими передбачалося зарахування мобілізованим військовослужбовцям призначення пенсії на пільгових умовах.

Крім того він підтримав законопроект щодо виплати одноразової грошової допомоги волонтерам, добровольцям, які захищають незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, та членам сімей загиблих. І був серед тих, хто голосував за держбюджет-2016, яким виділялися субвенції на будівництво чи придбання житла для сімей загиблих військовослужбовців, що брали безпосередню участь в АТО, а також для учасників АТО-інвалідів 1-2 групи.

2. Олександр Домбровський, місто Вінниця (ОВО №11)

Обіцянка (два роки тому): взяв зобов’язання до Великодня передати дітям загиблих воїнів АТО суму підвищення своєї зарплати.

20 квітня 2016 року, йдучи з посади голови Верховної Ради, Володимир Гройсман своїм останнім розпорядженням підняв зарплату народним депутатам із 6400 до 17650 гривень. Відтак, Домбровський мав намір віддати родинам загиблих 11 тисяч 250 гривень.

Згідно з даними «Слово і Діло», нардеп свою обіцянку виконав 29 квітня 2016 року.

3. Микола Кучер, місто Ладижин (ОВО №17)

Обіцянка (рік тому): сприяти у вирішенні питань військових Бершадщини.

У повідомленні йдеться, що на початку 2018 року Микола Кучер відвідав воїнів, які служать у зоні проведення АТО – 59-ту бригаду та її військові підрозділи. Зазначено, що завдяки нардепу хлопці отримали 10 компактних радіостанцій, 5 ноутбуків, 4 “буржуйки”, бінокль та декілька автомобілів високої прохідності.

Також, згідно з інформацією наданою помічником депутата в липні 2018 року, Микола Кучер регулярно допомагає ветеранам, сім’ям загиблих, опікується дітьми військовослужбовців і сприяє в лікуванні поранених. Крім цього він взяв під опіку 59-ту бригаду міста Гайсина, де регулярно проходять службу військовослужбовці з Бершадського району.

У повідомленні йдеться, що нардеп підтримав також проект закону, що передбачає державну компенсацію від 30 до 50% вартості житла, що купуватимуть учасники АТО та вимушені переселенці.

4. Олексій Порошенко, місто Вінниця (ОВО №12)

Обіцянка (три роки тому): ініціювати кампанію щодо перегляду порядку надання соціальних пільг членам загиблих воїнів АТО.

Як повідомили «Слово і Діло», нардеп ініціював внесення змін до закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» щодо посилення соціального захисту членів сімей загиблих, зокрема в частині пільг на оплату комунальних послуг.

Відомо, що Рада ухвалила цей законопроект у лютому 2016 року.

5. Петро Юрчишин, місто Калинівка (ОВО №13)

Обіцянка: допомогти облаштувати оздоровчо-реабілітаційний центр для воїнів АТО в місті Хмільник.

Обіцянка: державна підтримка на законодавчому рівні сім’ям учасників АТО.

Згідно з даними «Слово і Діло», нардеп виконав обидві обіцянки.

Інфографіка – slovoidilo.ua
Фото – vinnitsa.top, 24tv.ua, slovoidilo.ua, jizn.info

 • Vinnytsia
 • Вінниця
 • Вежа
 • виконання обіцянок
 • Винница
 • мажоритарники
 • народні депутати
 • новини вінниці
 • Новини Вінниця
 • обіцянки
 • Слово і діло

Читайте також:

 • У Вінниці збирають кошти на лікування хлопчика з рідкісним генетичним захворюванням
 • “За раз відвозимо тисячі дерунів”: вінницький волонтер-чиновник, який допомагає допомагати іншим
 • Гранатометниця Анастасія: історія вінничанки, яка кинула кікбоксинг та пішла в полк Богуна. ФОТО

 • Джерело статті: “https://vezha.vn.ua/yak-deputaty-mazhorytarnyky-vinnychchyny-vykonaly-obitsyanky-voyinam-ato-infografika/”

  Новости
  Теги