Скандальний Мілевський пригадав, як "спустив" у Куршевелі 17 тисяч євро

Скандальний Мілевський пригадав, як "спу…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Динамоманію. Вона в нього була в районі 500 доларів, а серйозний контракт він підписав після чемпіонату світу 2006-го року.

Об этом сообщает http://absinfotec.com

"Стало не 500 доларів, а трохи більше. Раз так в 10 (сміється – прим.). Коли у молодої людини є гроші, відразу все можеш, – визнав Мілевський. – Так і жили. Мені і тоді нічого не скажеш, і зараз".

"За виступ на ЧС-2006 отримав 150 тисяч, так, – зізнався форвард. – А хто всі матчі зіграв, там взагалі було під мільйон. Я тоді купив Vertu і BMW X5. Мені не потрібна була квартира. Мені потрібні були Vertu і BMW X5. Ну, така у мене філософія. Телефон Vertu коштував 5 чи 7 тисяч доларів. Я не важко розлучаюся з грошима. Міг пригостити заклад за свій рахунок".

"Найбільша сума, яку я витратив за один раз протягом останніх трьох років? Це невелика сума буде. Може, доларів 800, тисячу не перевалить, – зазначив Мілевський. – Можу піти в ресторан посидіти, не щодня, але можу. Але я не буду, як раніше, запрошувати всіх за свій стіл. Всі вже натанцювалися. А зі своїми людьми, звичайно. Я не рахував ніколи, скільки витрачаю грошей. Виживу на тисячу доларів на місяць? Можна вижити, якщо життя змусить. Буде важко, але доведеться жити і на тисячу. Я така людина, що пристосуюся до всього".

"Куршевель? Так, правда, 17 тисяч євро. Карткою. На шампанське, устриці, якісь краби. Там було чоловік 10-12. Просто пляшка шампанського коштувала по 800 доларів. Сплатив і пішли грітися в сауну. Тоді інші були думки в голові, інші гроші. Звичайно, по-дурному це було. Які 17 тисяч?! Цирк! Якби зараз принесли чек на 17 тисяч? Та ти що, травиш ?! Які 17 тисяч?! З бізнесу у мене магазинчик з Сашком Панковим і Youtube-канал. Мене взагалі не парить, що у мене нічого немає", – сказав Мілевський.Джерело статті: “https://sector.depo.ua/ukr/football/skandalniy-milevskiy-prigadav-yak-spustiv-u-kursheveli-17-tisyach-evro-202001181097460”

Новости
Теги