Українська сноубордистка Аннамарі Данча увійшла в десятку загального заліку Кубка світу

На всіх чотирьох кубкових стартах Аннамарі Данча стабільно в десятці — Українська сноубордистка Аннамарі Данча увійшла в десятку загального заліку Кубка світу
На всіх чотирьох кубкових стартах Аннамарі Данча стабільно в десятці
Фото з Фейсбук-сторінки Аннимарі Данчі


Нашу спортсменку тішить стабільність у кваліфікації

Об этом сообщает http://topwebbusinesses.net


Срібна призерка чемпіонату світу, українська сноубордистка Аннамарі Данча посіла десяте місце на етапі Кубка світу в Бад Ґаштейні (Австрія).


За підсумками кваліфікації в паралельному слаломі Аннамарі стала п’ятою, а стартовому раунді основного турніру поступилася і замкнула першу десятку.


«Жага до перемоги у моїх очах! Стабільна кваліфікація з п’ятим результатом (фінали треба ще підтягнути), загалом десяте місце, вже вчетверте з чотирьох у топ-10 на Кубку світу», — оптимістично прокоментувала свій виступ досвідчена спортсменка з Закарпаття.


Перемогу у паралельному слаломі в Бад Ґаштейні святкувала лідер поточного кубкового заліку Рамона Гофмайстер з Німеччини, яка у фіналі перемогла олімпійську чемпіонку Естер Ледецку з Чехії. Третє місце посіла Жюлі Цоґґ зі Швейцарії.


Додамо, що в кваліфікації виступало ще дві українки. Віта Бондарук стала 37-ю, Олександра Мальованна – 40-ю.


Серед чоловіків найвищої наразі своєї вершини в рамках Кубка світу серед дорослих досяг чемпіон планети серед юніорів Михайло Харук. У кваліфікації він став 17-м, зупинившись у кроці від потрапляння в «фінальну кульку». Василь Кашелюк посів 44-те місце, Олександр Белінський – 51-ше.


Перемогу в чоловічому паралельному слаломі святкував Даніеле Баґоцца з Італії, який переміг у фіналі свого співвітчизника Мауріціо Бормоліні. Третім на п’єдестал пошани піднявся німець Штефан Баумайстер.


Читайте також: Українка Аннамарі Данча зупинилася в кроці від п’єдесталу Кубка світу

Джерело статті: “https://glavcom.ua/sport/news/ukrajinska-snoubordistka-annamari-dancha-uviyshla-v-desyatku-zagalnogo-zaliku-kubka-svitu-652777.html”

Новости
Теги