«Не голосує – не отримує грошей»: нардеп від «Слуги народу» шокував заявою про «турборежим»

Нардеп від «Слуги народу» Максим Бужанський зробив несподівану заяву про «турборежим», який назвав «ідіотським», у своєму телеграм-каналі.

Об этом сообщает http://avantinews.org

«Розповім, як працює наш ідіотський турборежим. Виникає ідея стимулювати депутатів працювати більш сумлінно. Прекрасна ідея, а от виконання, як завжди, – зазначив він. – Вносять і голосують за закон. Ті, хто НЕ голосує більш, ніж за 30% законів, НЕ отримують грошей на депутатські витрати, а це близько 33-х тисяч гривень в місяць».

А потім з’ясовується, за словами Бужанського, що теоретики виявилися х*ровими практиками.

«І тисячі поправок, спам і сміття, які супроводжують кожен важливий закон, теж враховує статистика. На виході, – додав він та продовжив. – Ти прийшов, проголосував за всі закони, за сміття НЕ голосував і грошей не отримав».

«Поруч сидить Вася, який проголосував за тисячі поправок за день, але не проголосував за жоден закон. Гроші при ньому», – додав нардеп.

І зазначив: «Як думаєте, якщо в такому елементарному питанні допустили ось таку х***, як виглядає реалізація більш складних завдань? У мене зникла довіра до компетентності автора цього економічного дива, принципово не проголосую більше ні за що, підписане його ім’ям. Тільки за правки)».


Як писав “Вголос”, “Більше нічого не вмієш?”: політолог написав жорсткий пост про Бужанського.


Джерело статті: “https://vgolos.com.ua/news/ne-golosuye-ne-otrymuye-groshej-nardep-vid-slugy-narodu-shokuvav-zayavoyu-pro-turborezhym_1127870.html”

Новости
Теги