"Миротворцеві" наполегливо рекомендували узгоджувати діяльність із однією політичною силою – Тука

Друзі! Прошу не розганяти "зраду" на порожньому місці.

Об этом сообщает http://dengimira.org

Щодо діяльності ресурсу "Миротворець". Ніякого стосунку до тимчасового припинення його роботи влада не має.

Припинити роботу волонтерського проекту не здатен ані Зеленський, ані Путін, ані Макрон із Меркель. Тому не варто поширювати маячню.

Проблеми в роботі ресурсу пов‘язані із проблемами у фінансуванні. Всі ці роки діяльність ресурсу фінансували винятково благодійники, а не держава, приватні підприємці, а не урядовці. Це дозволяло вести незалежну роботу, спрямовану на підвищення рівня безпеки нашої Батьківщини, а не на підтримку тієї чи іншої політичної сили.

Останнім часом склаласч ситуація, яка ускладнила роботу ресурсу: частина донорів почала наполегливо рекомендувати організаторам ресурсу узгоджувати свою діяльність з однією із політичних сил.

Такі пропозиції не відповідають принципам діяльності волонтерського проекту "Миротворець" і не можуть бути прийнятними.

Саме тому, користаючись нагодою, звертаюся до тих, хто усвідомлює важливість існування центру "Миротворець" і розуміє необхідність незалежності цього ресурсу від будь-яких політичних партій: якщо маєте бажання та змогу допомогти – волонтери завжди будуть вам удячні!

P. S. Щ огляду на кількість ворогів "Миротворця", звичний спосіб збору коштів через банківську картку є неприйнятним. Якщо хочете допомогти – пишіть у приват.

Дякую!

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

Георгій ТУКАДжерело статті: “https://uainfo.org/blognews/1575984436--mirotvortsevi-napoleglivo-rekomenduvali-uzgodzhuvati-diyalnist.html”

Новости
Теги