Нардеп Деркач зустрівся в Києві з Джуліані та запропонував створити міжпарламентську групу

Особистий адвокат президента США Рудольф Джуліані зустрівся в Києві з позафракційним депутатом Верховної Ради Андрієм Деркачем. Нардеп написав у Facebook, що вони обговорювали створення в Раді міжпарламентської групи «Друзі України СТОП корупція».

Об этом сообщает http://compromat41.com

Рудольф Джулиани прилетел в Киев. Мы сразу же встретились с ним по вопросу создания межпарламентской группы «Друзья...

Gepostet von Андрей Деркач am Donnerstag, 5. Dezember 2019

За його словами, Джуліані може допомогти побороти корупцію в Україні та знизити градус скандалу щодо міжнародної корупції. Вони, серед іншого, обговорили нецільове використання українською владою $4,4 млн американської допомоги на проєкт 2016 року «Підтримка реформи кримінальної юстиції в Україні».

«Нам буде дуже корисним участь Джуліані у створенні цієї групи. Зокрема, він може допомогти зі вступом до групи міжнародних експертів, аналітиків, журналістів і всіх тих, хто здатний реалізувати завдання групи і принести користь стратегічним відносинам України і США», — написав він, додавши, що групу з адвокатом Трампа в Раді можна оформити як міжфракційне обʼєднання.

Деркач зазначив, що разом з нардепом від «Слуги народу» Олександром Дубінським направив листа голові Сенатського юридичного комітету Ліндсі Грему, члену комітету з розвідки Девіну Нуньесу, а також голові офісу Білого дому Міку Малвейні. Листи містять заклик до участі у формуванні міжпарламентської групи.

  • Раніше The New York Times повідомило, що Джуліані прибув до Києва, де планує зустрітися з українськими високопосадовцями. Напередодні Юрій Луценко підтвердив theБабелю факт зустрічі з Джуліані. В українській столиці Джуліані має намір зустрітися з іншим колишнім генпрокурором Віктором Шокіним і колишнім прокурором Генеральної прокуратури Костянтином Куликом.
  • Журналістка американського One America News взяла спільне інтервʼю у колишнього генерального прокурора Юрія Луценка і Джуліані.


Джерело статті: “https://thebabel.com.ua/news/39190-deputat-derkach-zustrivsya-z-dzhuliani-ta-obgovoriv-stvorennya-mizhparlamentskoji-grupi”

Новости
Теги