Динамо і ще два клуби зажадали відставки президента української Прем’єр-ліги

 Відразу три клуби виступають за відставку Грімма

Учасники української Прем’єр-ліги (УПЛ) Динамо, Зоря та Олімпік вимагають відставки президента УПЛ Томаса Грімма.

Як повідомляє FootballHub, із такою вимогою виступив заступник генерального директора київського клубу Сергій Мохник на засіданні клубів ліги, яка була присвячена можливому збільшенню учасників УПЛ.

Позицію функціонера Динамо підтримали Зоря і Олімпік. За інформацією Sport Arena, на зустріч не приїхали представники відразу шести клубів — Шахтаря, Маріуполя, Чорноморця, Ворскли, Олександрії та Львова.

Повідомлялося, що УПЛ вирішила збільшити кількість учасників із 2019 року, а в квітні 2018 року було прийнято рішення, що в нинішньому сезоні Прем’єр-ліги зіграють 12 клубів.

Пізніше з’явилася інформація, що УПЛ вирішила збільшити число учасників турніру до 16-ти команд із наступного сезону.

6 квітня 2018 року Томас Грімм став новим главою української Прем’єр-ліги за підсумками звітно-виборних зборів організації в Будинку футболу. За обрання функціонера свої голоси віддали 10 клубів головного футбольного дивізіону, два інших утрималися. Швейцарець обраний на пост президента УПЛ на два роки.

Читайте у новому номері
журналу НВ

  • Люди НВ: 18 українців, які рухають країну вперед
  • Головні ризики та досягнення у держбюджеті-2019
  • Україна йде на рекордний врожай у своїй історії
Читати журнал онлайн
Ukraine-2020
Facebook Twitter Google+


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/sport/football/dinamo-i-shche-dva-klubi-zazhadali-vidstavki-prezidenta-ukrajinskoji-premjer-lihi-2511795.html”

Новости
Теги