Комітет Ради підтримав правку, яка дозволить розблокувати справи Майдану

Комітет Ради підтримав правку, яка дозволить розблокувати справи Майдану

Профільний комітет Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності 27 листопада підтримав поправку до законопроєкту про Державне бюро розслідувань, яка повинна розблокувати розслідування справ Майдану.

Об этом сообщает http://webmarketlist.com

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Правка дозволить слідчим, які розслідували справи Майдану, перейти з Генпрокуратури до ДБР без проходження конкурсу.

Ініціатори змін вважають, що розслідування справ Майдану новими слідчими ДБР може уповільнити процес пошуку винуватців. Схвалення цієї правки дозволить попереднім слідчим продовжити розпочату роботу.

Раніше адвокатка родин Героїв Небесної Сотні Євгенія Закревська оголосила про початок свого голодування в ефірі програми "Право на владу" на телеканалі "1+1".

На її думку, загроза припинення слідства та сам судовий процес над підозрюваними в убивствах "беркутівцями" не цікаві ні політикам, ні журналістам – про це згадують лише в річницю початку Євромайдану в листопаді та в роковини масових розстрілів у лютому. Щоби привернути увагу політиків і добитися голосування поправки у Верховній Раді, адвокатка заявила про початок голодування. "З сьогоднішнього дня, з того дня, в який зупинилося це розслідування, я не буду їсти до того моменту, поки не приймуть цю поправку, не створять це управління і не переведуть туди цих слідчих. Я вам це обіцяю", — заявила Закревська. На її думку, парламент не дійшов до голосування поправки через байдужість. "Усім все одно", — вважає юристка.

Відео Семеро активістів приєдналися до голодування Закревської

Акцію підтримки Євгенії Закревської влаштували напередодні біля Верховної Ради. Адвокатка родин "Небесної сотні" голодує вже сьомий день. Вона відмовилась од їжі на знак протесту проти зупинки слідства в справах Майдану. До голодування приєдналися ще семеро активістів.

Семеро активістів приєдналися до голодування Закревської
ТСН. Ранок
  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • Messenger
  • Viber

Джерело статті: “https://tsn.ua/politika/komitet-radi-pidtrimav-pravku-yaka-dozvolit-rozblokuvati-spravi-maydanu-1450425.html”

Новости
Теги