Богдан перед виборами президента одержав акредитацію у ЦВК як журналіст "1+1" – "Схеми"

21 травня Богдан очолив Адміністрацію Президента, яку потім реформували в Офіс президента

Перед виборами президента України 2019 року нинішній глава Офісу президента Андрій Богдан одержав акредитацію в Центральну виборчу комісію як кореспондент телеканала "1+1". Про це йдеться в розслідуванні програми "Схеми: корупція в деталях" (спільний проєкт "Радіо Свобода" і телеканала "UA: Перший"), яке вийшло в ефір 21 листопада.

Об этом сообщает http://translationexperts.org

"6 лютого 2019-го року, у розпал передвиборчої кампанії з обрання президента України, "Телевізійна служба новин "1+1" попросила акредитувати Богдана Андрія Йосиповича до Центральної виборчої комісії. Саме його прізвище було вказане першим у переліку з 15-х журналістів ТСН на акредитацію", – ідеться в матеріалі.

Богдан одержав постійну акредитацію на період президентських виборів, підтвердили журналістам у Центрвиборчкомі. Однак на сайті ТСН немає інформації про те, що він був кореспондентом, наголошують у розслідуванні.

Народний депутат від пропрезидентської партії "Слуга народу" Олександр Ткаченко, який тоді був генеральним директором телеканала, не згадав такого журналіста ТСН.

"Можливо, він певний час працював позаштатним кореспондентом. Можливо, і таке було – але я ж кажу, я не всіх знав... Знаєте, я не слідкую за всіма, кого ми беремо позаштатно", – додав він.

Чи скористався тоді Богдан акредитацією, невідомо.

Президент України Володимир Зеленський вступив на посаду президента 20 травня. Наступного дня він призначив Богдана главою Адміністрації Президента (АП), незважаючи на те, що того було люстровано і він не може працювати в державних органах згідно із законом України "Про очищення влади".

25 червня Зеленський звільнив Богдана й усіх співробітників АП та перевів їх у новостворений Офіс президента.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/-bogdan-pered-viborami-prezidenta-otrimav-akreditatsiju-v-tsvk-jak-zhurnalist-1-1-shemi-1445985.html”

Новости
Теги