Coldplay відклав гастролі через небезпеку концертів для екології

Британський рок-гурт Coldplay відклав свої гастролі з новим альбомом через занепокоєння щодо впливу концертів на навколишнє середовище, пише BBC.

Об этом сообщает http://uaposters.com

«Ми не гастролюємо з цим альбомом. Протягом наступних року чи двох ми будемо розбиратись, як зробити наш тур не просто екологічно безпечним, але й щоб він приносив користь», — заявив фронтмен Кріс Мартін.

Група Coldplay востаннє подорожувала світом з туром A Head Full of Dreams, у межах якого у 2016 та 2017 роках відбулися 122 концерти на чотирьох континентах.

«Наступні наші гастролі стануть ще кращою можливою версією такого туру. Ми були б розчаровані, якби тур не був вуглецево-нейтральним», — зауважив фронтмен гурту.

За словами Мартіна, найскладніше — все, що стосується перельотів. Також він додав, що мрія гурту — провести шоу без пластику для одноразового використання, і щоб під час виступу використовувалась відновлювана енергія з сонячних батарей.

  • Тімоті Кларк, президент Emirates, однієї з найбільших авіакомпаній у світі, визнав небезпеку глобальних змін клімату. Він довго був скептично налаштованим, але тепер готовий змінювати політику компанії, щоб менше завдавати шкоди екології.
  • Раніше ЗМІ повідомляли, що викиди метану з вугільних шахт можуть спричинити глобальну кліматичну кризу з тією ж швидкістю, що й судноплавна та авіаційна галузі разом узяті. Згідно з новими дослідженнями, вугільні шахти безперешкодно викидають в атмосферу мільйони тонн метану.
  • Міжнародна група дослідників опублікувала в науково-популярному журналі BioScience доповідь про те, наскільки сильно зміни клімату позначаються на здоровʼї, житті людей, світовій економіці та як надалі цей вплив буде посилюватися. Під доповіддю підписалися 11 тисяч вчених.
  • Погана якість повітря у 2016 році спричинила близько 400 тисяч передчасних смертей у Європі. Про це свідчать останні дані Європейського агентства з охорони навколишнього середовища.


Джерело статті: “https://thebabel.com.ua/news/38462-britanski-rokeri-coldplay-vidklali-svoji-gastroli-gurt-zanepokoyeniy-vplivom-koncertiv-na-navkolishnye-seredovishche”

Новости
Теги