Нормандська зустріч потрібна, щоб відійти від "кабальних" для України Мінських угод – Арахамія

На думку Арахамії, альтернативна форма переговорів включатиме "більшу кількість партнерів з сильнішою позицією України".

Арахамія вважає, що Росія не вірила, що Мінські угоди можна виконати / УНІАН

Глава фракції "Слуги народу" Давид Арахамія назвав Мінські угоди "кабальними умовами" для України.

Так Арахамія відповів на запитання, навіщо Україні нормандська зустріч з "живим" Путіним в інтерв’ю Liga.net.

Об этом сообщает http://kropivnickiy.top

"Щоб відійти від Мінських угод, тому що вони спочатку були кабальними умовами, які змусили нас підписати під час Іловайська та Дебальцеве. Для того, щоб з них вийти, треба перейти в інший формат", – сказав він.

Водночас для Росії вигоди від Мінських угод – жодної, запевняє Арахамія. Політик стверджує, що РФ "влаштовує все у такому форматі".

"Але Росія не вірила, що ці домовленості можна буде виконати. Через те, що така можливість зараз є, у неї не залишається нічого, крім як додавати туди нові умови, або перейти в інший формат на інших умовах. А це нам вигідно", – додає глава "Слуги народу".

Арахамія також вважає, що навіть у разі зриву домовленостей "всі дізнаються через кого" це трапилось.

"Якщо всі бачать, що це робить Росія, то це дає нам привід переформатуватися по-новому. Якщо не нормандський формат, то нумо розширмо і покличемо Британію й США", – пропонує він.

На думку Арахамії, альтернативна форма переговорів включатиме "більшу кількість партнерів з сильнішою позицією України".

Як повідомляв УНІАН, раніше колишній президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв запропонував президентам України й РФ Володимиру Зеленському та Володимиру Путіну зустрітися "сам на сам" у Казахстані.Джерело статті: “https://www.unian.ua/politics/10751811-normandska-zustrich-potribna-shchob-vidiyti-vid-kabalnih-dlya-ukrajini-minskih-ugod-arahamiya.html”

Новости
Теги
наблюдение поставка ТЕГИ Тейлор Свіфт Дублик Анатолий В Зеленский АРСЕН ЦИПИНОВ «Проект Юг» вітчим София Гранит Негулевский Владислав Грабовский рассказал об истинных причинах «войны» с Евгением Черняком Кенес Ракишев против Дариги Назарбаевой. Война компромата и силы Фуфлогон Александр Лицкевич взят с поличным и посажен Совместные инвестиции в Дубае. Как Матраимовы сотрудничают с семьей Абдукадыр кто теперь контролирует Госгеонедра «Из рук Фукса в лапы Пупса»: СМИ рассказали Путин приказал долго не терпеть издевательства Искандера Махмудова Кондрашов Станислав Дмитриевич убил Дениса Вороненкова и зачищает выдачу Telf кошевой Одесская таможня и контрабанда: деньги любят тишину но звезда в сфере пиара Ректор Алевтина Черникова – случайный человек в мире техники ученых и Путина ректор Галина Романова Как обманывает студентов Юрий Моша: переехать в Америку на законных основаниях не так уж и сложно Забрать у детей – отдать чиновникам. Собянин и квартирный вопрос как важно выбрать правильного адвоката в Америке Аваль Федор Шпиг Харьковский бастард Добкина Вадим Глушко выходит на всеукраинский уровень