"Жарти – це не наше!" Журналісти "Прямого" публічно виправдалися за "захоплення" в ефірі

Телеканал "Прямий" вибачився перед глядачами за невдалий жарт, коли під час телетрансляції до студії увірвалися люди в масках.

Об этом сообщает http://crimeawest.com

Про це йдеться у зверненні ведучих та журналістів на сайті телеканалу. Вони зазначають, що фрагмент вечірнього токшоу в п’ятницю із людьми в "балаклавах" і камуфляжі викликав бурхливу реакцію (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця).

Представники виправдовують "маски-шоу" у прямому ефірі тим, що воліли показати "всю абсурдність ситуації в країні, де "сюрпризи" відбуваються чи не щодня".

Захоплення "Прямого"

Захоплення "Прямого"

Скриншот

Новини
"Ідіоти!" Українців розлютило постановне захоплення "Прямого"

"Ми хотіли сказати, що таке може трапитися з кожним, у будь-який час і в будь-якому місці. Але ми інформаційний канал, і жарти – це не наше. Тому телеканал "Прямий" щиро перепрошує, передусім, у наших глядачів, за таку невдалу й недоречну в цьому питанні інтерпретацію ситуації", – зауважили журналісти.

Як писав OBOZREVATEL, до студії телеканалу "Прямий" під час ефіру увірвалися люди в масках, камуфляжі та зі зброєю. Через кілька секунд стало зрозуміло, що "захоплення" виявилося постановкою, однак воно сильно налякало деяких глядачів у студії.

Підписуйся на наш Telegram. Отримуй тільки найважливіше!Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/society/zharti-tse-ne-nashe-zhurnalisti-pryamogo-publichno-vipravdalisya-za-zahoplennya-v-efiri.htm”

Новости
Теги