У маленькому селі на Житомирщині за гроші китайців будують сонячну електростанцію. ФОТОВсього за 2 місяці на Житомирщині буквально «виросла» нова промислова сонячна електростанція.

Об этом сообщает http://informpotok.org со ссылкой на портал Грамотей

Будують об’єкт альтернативної енергетики у маленькому селі Літки Лугинського району біля траси М-07 Київ-Ковель.

Розпочали будівельні роботи лише у серпні, проте вже встановили майже всі панелі.

«Проект стартував у минулому році, коли почали оформлювати документи. І на сьогодні маємо вже майже готову станцію, будівельні роботи йдуть дуже швидко. Потужність не велика – всього 4 МВт. Площа, яку займає електростанція, складає 8 га», – розповідає сільський голова Петро Стужук.

Реалізовує проект ТОВ «ЛІТКИ – СОЛАР», а його кінцевими власниками є громадяни Китаю.

Село Літки не увійшло до Лугинської ОТГ, хоча до центру громади всього лише пару кілометрів. Але у громаді з сонячною енергією щось не щастить – вже кілька років там мала б будуватися сонячна електростанція з ірландськими інвестиціями. Договір оренди підписали, на ділянці два рази проїхалися екскаваторами – на цьому і все.

А за 6 км від громади вже скоро з’явиться об’єкт сонячної енергетики.Джерело статті: “https://www.1.zt.ua/news/ekonomika/u-malenkomu-seli-na-zhitomirshchini-za-groshi-kitaytsiv-buduyut-sonyachnu-elektrostantsiyu-foto.html”

Новости
Теги