Через військових дій в Сирії в Німеччині сталася масова бійка між курдами і турками


В масовій бійці між курдами і турками в німецькому місті Херне взяли участь понад 60 осіб. Інцидент стався у федеральній землі Північний Рейн-Вестфаллия. Бійка сталася в районі вулиць Шульштрассе і Віктор-Ройтерштрассе, де знаходиться Союз турецької культури міста, повідомляє Die Welt.

Об этом сообщает http://thewaytheworldspinsup.org со ссылкой на портал Грамотей

Як зазначають ЗМІ, учасники бійки озброїлися палицями і рейками, у деяких були ножі. Одна людина отримала легкі травми і був доставлений в лікарню. Прибула на місце поліція зупинила бійку за допомогою перцовых балончиків і частково вилучила знаряддя боротьби.

Повідомляється, що правоохоронцям вдалося впізнати декількох учасників, але поки нікого затримувати не стали.

В цій федеральній землі вже кілька разів за останній тиждень відбувалися сутички курдів з турками — минулого тижня курди, які брали участь у демонстрації проти турецької військової операції в Сирії, розгромили турецьке кафе. Тоді в масовій бійці постраждали п’ять чоловік.

Відносини між народами загострилися після того, як президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган оголосив про початок військової операції на північному сході Сирії.

"У зв’язку з цим ми знову закликаємо наших курдських і турецьких співгромадян не виражати свої емоції за допомогою провокацій, агресії і вже точно не насильством! Така поведінка є неприйнятною. Порушення будуть і надалі послідовно тягти за собою покарання", — йдеться в поширеному поліцією Бохума прес-релізі. У поліції підкреслили, що правоохоронці і далі будуть пильно стежити за розвитком ситуації в місті.

21 жовтня, президент республіки заявив, що за дев’ять днів проведення операції "Джерело світу" в Сирії турецька армія взяла під контроль 111 населених пунктів, нейтралізувала 765 терористів, а також звільнила територію площею 1,5 тисячі квадратних кілометрів.

20 жовтня, один з лідерів курдських загонів самооборони (YPG) у складі опозиційної коаліції "Сили демократичної Сирії" (SDF) Редур Халіл заявив про готовність підконтрольних йому груп вийти з прикордонних районів на півночі Сирії, де Туреччина проводить військову операцію "Джерело світу".

Нагадаємо, 9 жовтня президент Туреччини Реджеп Ердоган повідомив про початок військової операції "Джерело миру" на північному сході Сирії. Турецьке керівництво планує створити в регіоні буферну "зону безпеки" і переселити туди, очевидно, після вигнання курдів близько 2 млн сирійських біженців. Ця операція стала третьою на території Сирії, їй передували "Щит Євфрату" й "Оливкова гілка".


Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/cherez-viyskovih-diy-v-siriyi-v-nimechchini-stalasya-masova-biyka-mizh-kurdami-i-turkami-327010_.html”

Новости
Теги