Любимый воин: дети Львовщины написали трогательные письма своим защитникам — гвардейцам

Сердечка, малюнки та слова підтримки отримали від учнів ліцею імені Василя Симоненка, що у Львові, гвардійці 2 Галицької бригади Нацгвардії України. Таким чином школярі вирішили підтримати і солдатів строкової служби, і учасників АТО, аби ті не забували, що діти вірять у них та бажають миру.

Об этом сообщает http://ufc-capital.com со ссылкой на портал Грамотей


Бережливо вирізані сердечка з побажаннями, малюнки, у які діти вклали душу, та щирі слова відтепер зберігаються у підрозділах і стоять на видному місці. Гвардійці їх передивляються та перечитують. Кажуть, що це зігріває душу. Один з таких листів особливо зворушив гвардійців:


«Любий воїне! Я знаю, що тобі зараз не є легко, та вір і мрій, бо якщо буде віра – тебе не будуть покидати сили та надії. А мрії, здавалось, лише проста думка, та вона неодмінно здійсниться. Може через день, а може й через рік. Я та вся Україна вірить, що боротьба за волю Батьківщини закінчиться перемогою. Я ніколи не буду тебе забувати, буду надсилати тобі листи, малюнки та щось солоденьке. Я буду молитись і просити Бога, щоб все було гаразд».
Дякуємо: glavnoe.ua


(Visited 1 times, 1 visits today)

Джерело статті: “http://www.divannaya-sotnya.com/lyubimyj-voin-deti-lvovshhiny-napisali-trogatelnye-pisma-svoim-zashhitnikam-gvardejcam/”

Новости
Теги