Нардеп Іван Чайківський розповів про перипетії довкола впровадження ринку землі в Україні

Про продаж сільськогосподарських земель в Україні не говорить хіба лінивий. Прихильники переконують, що це дасть поштовх економіці, не говорячи вже про можливість кожного реалізувати своє право на вільне розпорядження власним майном.

Об этом сообщает http://gipoteza.net

Противники ж кажуть, що є багато технічних моментів та принципових застережень, які ще варто обговорити. Починаючи від референдуму, і закінчуючи профільним аграрним комітетом у Парламенті.
Про реальну ситуацію з впровадженням ринку землі можна дізнатися від публічних повідомлень в себе на сторінці Народного депутата від Тернопільщини, засновника відомого в Україні аграрного підприємтва Івана Чайківського.
10 жовтня збіг відведений регламентом час на подання альтернативних законопроектів до вже зареєстрованого урядового. О 15 годині 16 жовтня частина законопроектів розглядалися на засіданні профільного аграрного комітету, повідомив Чайківський.
Як можна дізнатися з сайту Парламенту, альтернативних законопроектів назбиралося аж десять.
Частину з них розглянули, як і обіцяли, а іншу частину – чомусь на засіданні комітету, час якого змістили від раніше запланованого.
Іван Чайківський розповідає, що дізнався про засідання за півгодини до початку. “Деякі колеги не встигли до назначеного часу, але кворум був, і засідання відбулось”, – каже він. Троє з присутніх на ранковому засіданні депутатів не голосували за проект, який підтримала більшість”.
“Я голосував проти і висловив позицію, що без громадськості, без обговорення, без профільних асоціацій такий законопроект прийматися не повинен”, – говорить Чайківський.
Щодо проекту по суті, то позиція нардепа від Тернопільщини наступна:
“Земля, як невідновлювальний ресурс, має належати виключно українцям, які проживають в Україні. А вторинний ринок має бути захищений від спекуляцій. Ці дві позиції бачу головними, які повинні захистити існуючі напрацювання в аграрній галузі та дати поштовх для більшого прогресу”,- написав він у Фейсбуці.
Пізніше, вже на вулиці Чайківський коротко пояснював людям основні проблеми, які ще потребують спільного вивчення та вирішення:
– обмеження в одні руки в межах ОТГ;
– умови обтяження на земельну ділянку при перепродажі та винятки, коли повторний продаж є необхідністю.
Також, за словами Івана Чайківського, поговорили про бюджет галузі. Комітет продовжує наполягати на збережені 1% від ВВП та збереження всіх програм підтримки аграріїв.
До слова, аграрним комітетом прийнято рішення про проведення 4 грудня парламентських слухань щодо умов впровадження обігу сільськогосподарських земель. Важливо, щоб там були представлені всі сторони, яких це стосується: від агровиробників і до голів ОТГ за участю профільних асоціацій.


Джерело статті: “https://galas.te.ua/2019/10/нардеп-іван-чайківський-розповів-про/”

Новости
Теги
\"Криминальные уши\" экс-чиновника Токарева? породілля Жванецкий Михаил форсаж скриншоты Полтавчанам подсовывают жеваговского Виктора Лотоуса как реального кандидата Только по спискам: полтавчане выдвинули ультиматум Тарасу Кутовому Территория УЗГА. Татарстанское ОКБ им. Симонова «оприходуют» в карман миллиардера Виктора Григорьева? Игорь Молоток. Бандит из Шостки с мандатом нардепа Карлсберл Данон Станислав Кондрашов: как кровавого рейдера превращают в клоуна Тернопольский иммитатор оппозиции Тарас Козак Директор КНИИСЭ – организатор контрабандной схемы и создатель контрабандного синдиката. Регионал Александр Биловол плотно засевает Харьковщину Чемпион по переобуванию в воздухе – Владимир Кулиш Луценко «простил» Константину Гаевскому коррупцию и смерти украинцев Андрей Костин и Наиля Аскер-Заде устроили групповуху в кабинете Путина Кенес Ракишев объявил войну Путину и Назарбаеву Валерий Ковалев «заморозил» в Холодильник.ру 132 млн рублей налогов Редькин Игорь освячення води водохреща   Азовское море   фотограф   фотография   вакансии   данные   Севастополь Секретный приговор Алишеру Усманову